Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe mine ma cam doare o cusatura si vad ca iar mi s-a cam umflat un hemoroid...imi era si dor ca scapasem de mult. Cred ca de la statul in picioare cu Sara din ultimele zile. Si mi-e frica sa nu raceasca, al meu sot e mort de racit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am reusit sa mai fac si eu ceva pe la bucatarie...am facut o mancare de fasole verde cu carnita de rata si cateva piftii(pofta) si niste fursecuri si am reusit sa fac si o baie luuuunga cu spuma. L-am lasat pe sot cu fata ca simteam nevoie de timp si pt mine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu Maddutz.

 

Eu sper sa prind macar 3 ore legate de somn. A facut baita, i-am facut masaj...si a ras 115 ml de lapte muls din 125...dupa care am vazut-o cum scoate bibe afara...e prima data cand o vad satula...treaza, ca in rest adoarme la san.A gangurit un pic, ne am distrat...si a inceput sa scoata limbuta...ca vrea san...nu au trecut 2 min si deja doaaarmeee. Ma pun si eu la somn. Sper sa nu ploua maine sa ma duc sa iau medicamentele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu sunt plictisita rau. Au plecat musafirii si chiar daca tot inchisa in camera stateam, mai vorbeam si eu cu ei, ma simteam mai bine. Acum, iar nu am chef de nimic. Nu stiu ce sa fac. Am mai si citit ca la unele femei dureaza alaptatul 5-10-15 minute, ce taare. Si eu ma chinui cate 2 ore :((((. La seriale nu am cand sa ma uit, nu mai pot face nimic/nimic :((. Voi cum va tineti moralul ridicat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, Maddut, Gina, Arrya ce bebei frumosi!

m reusit sa alaptez si eu sa vrea bebele san de vreo cateva zike bune. Papa un san la o masa iar celalalt san il mulg scot din el cam 100-120 ml. Uneori accepta sanul alteori vrea protectie pe san. Eu ma bucur ca vrea san. Doar noaptea la prima trezire pe la 1-2 ii dau biberon si apoi il iau cu mn in pat si cand se mai trezeste ii dau san si papa un pic si mai dormim pana pe la 6-7 dimineata. Aaaa si seara dupa baie de la 8 la 9 30 ii dau un.biberon sa fiu sigura ca e satul si papa cam 120. Azi l am cantarit a facut 7 sapt si are 4945 gr. El a avut la nastere 2900 gr. Parca a mai scapat de colici iar kk il mai stimulez dimineata cu supozitor si pe ziua mai face di el. E cam iritat la fund si am comandat sprayul reparator pt iritatii de la klorane. L a folosit cineva o gi bun?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex si eu eram suparata ca nu sugea ca statea doar cu sanul in gura ca manca doar bibe sar cu rabdare si in timp a ajuns sa vrea si san. Deci maralul ridicat se tine cu rabdare calm si multa dragalaseala cu bebele. Vezi toate activitatile ca pe ceva normal si placut. Eu la inceput ma simteam ca un holstein sau milka dar acum.mi se pare ceva normal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...