Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

de hainutele de botez se ocupa nasa si la mine... sper sa aleaga ceva care sa-mi placa :))) dar rochita din link e draguta

 

voi la marturii v-ati gandit? o sa aveti sau nu? ceva idei? as vrea ceva simplu si handmade si nu ma pot hotara la ceva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

de fiecare data am luat cruciulite cu fundite de la biserica, dar am vazut diverse marturii lucrate manual; o prietena a avut la fetita o poza cu pitica la care a atasat o palariuta in miniatura , tricotata manual, care era si pe post de suport pt fotografie, foarte frumoasa ideea, dar a avut si cine sa se ocupe, eu nu am timp sa fac astfel de lucruri

De la o alta prietena am o poza a baiatului intr-o rama in forma de ursulet, sau un fluturas cu poza de la alta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, ai vreme. Majoratul e abia peste 18 ani. Poate pana atunci te hotarasti ce rochita alegi pt botez. Sau mai este o varianta. O botezi la majorat si impusti doi iepuri odata. Isi alege singura rochita si nici nu cheltuiesti de 2 ori :)))

 

Deea, Fuci....ala cat a costat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma, al naibii Dr House! E favoritul meu, cred ca l-am vazut de vreo trei ori, dar in afara de "nu e lupus niciodata" si alte cateva denumiri de boli n-am retinut nimic. Maddutz, cred ca tu ai avut scenariul in mana si ai participat cu actorii la documentare :)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la tricotat nu ma pricep...fir-ar sa fie [batcap]

 

initial ma gandisem la magneti cu poza piticei, dar sotului nu-i prea surade ideea...acum am gasit niste botosei origami in care as putea pune niste bombonele sau flori uscate...mai caut idei de origami, ca imi place sa le lucrez, doar timp sa-mi fac :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...