Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

la tricotat nu ma pricep...fir-ar sa fie [batcap] initial ma gandisem la magneti cu poza piticei, dar sotului nu-i prea surade ideea...acum am gasit niste botosei origami in care as putea pune niste bombonele sau flori uscate...mai caut idei de origami, ca imi place sa le lucrez, doar timp sa-mi fac :)))

 

Inteleg ca-s niste chestii pe care le dai oaspetilor ca amintire. Si pe care ei o sa le arunce la curatenia de Craciun. Daca chiar vreti sa va complicati, faceti niste chestii cat mai putin costisitoare. Cum spuneam, o sa ajunga la cos la prima curatenie generala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor eu sunt plictisita rau. Au plecat musafirii si chiar daca tot inchisa in camera stateam, mai vorbeam si eu cu ei, ma simteam mai bine. Acum, iar nu am chef de nimic. Nu stiu ce sa fac. Am mai si citit ca la unele femei dureaza alaptatul 5-10-15 minute, ce taare. Si eu ma chinui cate 2 ore :((((. La seriale nu am cand sa ma uit, nu mai pot face nimic/nimic :((. Voi cum va tineti moralul ridicat?

Vreau si eu alaptat in 5-10-15 minute! Dar am impresia ca timpul de alaptat scade pe masura ce bebelusul creste, are mai multa forta si jetul devine mai puternic. La mine a scazut timpul de alaptat la 35-45 min (de la 1-2 ore). Si cu pompa am scos mai rapid.

 

http://www.pediatrucluj.ro/2014/05/03/99-mituri-si-superstitii-partea-a-2-a34-66/

 

Interesant. Gasiti acolo si partea 1, a 3a inca nu e.

foarte tare, multumim!

 

azi dimineata am muls 360 ml (maximul de pana acum a fost 240). de unde naiba???? de la furuncul probabil:)))

WOW! ai batut orice record..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am aruncat nicio marturie primita.

 

Mes, si eu incerc sa-i dau la program, cel putin cand ii dau supliment. Sa fie in jur de 3 ore trecute. Daca doarme mai mult, nu-l trezesc dar daca plange msi devreme de 2h :30,nu ma duc imediat cu suplimentul sau sanul. Astept sa vad plange de altceva si daca nu se oprește, abia atunci ii dau papa.

Si in alea 3 ore, Mes, ce face bebe? Doarme? O adormi usor? Plange?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, nu de scump e vorba. Cat sunt eu de bombanitoare, la nunta nu m-as uita la bani. As face-o sa fie memorabila. Pt mine si partener. E vorba ca din 200 de invitati sau cati ati avut, nu stiu cati au tinut cutiuta respectiva mai mult de cateva luni, aruncata prin fundul vreunui sertar. Poate rudele apropiate n-au aruncat-o la prima curatenie, dar invitatii nu foarte apropiati clar n-au tinut-o. Cel putin eu, daca as primi ceva de genul de la varu-meu, sa zicem, la prima curatenie prin sertare as trimite-o direct la gunoi. Pai daca participi la 3 nunti pe an numai, ce faci? Iti faci sertar special pt chestiile pe care le primesti ca amintire?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...