Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Eu cu hainele am probleme la burtă (care atârnă foarte "grațios" ) și la bust (aici nu mă mai cuprinde mai nici o bluză).

Andrei a descoperit jucăriile :) Stă cuminţel pe covorașul de activități și povestește cu maimuțoiul și cățelul care se mișcă atunci când le lovește cu mânuțele. Ocazional le mai trage și câte un zâmbet șmecheresc din colțul gurii :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Wow, Andika, unde ai stocat atata lapte??? :)

naiba stie, m-am si speriat cand am terminat primul san si avem 180. tare as vrea sa stiu de la ce a fost... oricum ma streseaza ca piticul papa cantitati tot mai mari, si eu cu ce sa-mi cresc lactatia sa tin pasul cu el? oricum cred ca a fost o exceptie, ca la urmatorul muls toate erau cele vechi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, nimic deosebit cu muschii si pielea, doar ca arata usor dizgratios, stiti voi. Gimnastica obisnuita am de facut, vad ca medicul meu insista, vrea sa ma readuca la forma initiala. Mi-a subliniat ca nici operatia nu se va mai vedea aproape deloc.

 

Manduca se pare ca merge de la 0 luni, are un insert de bebei inauntru si Andi pare a sta OK in el. Sper sa ii si placa...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex ,tot dau si lp , Off ,sanul este desert :(((

 

 

Ti-a spus moasa sa-i dai mai intai lp si dupa san? Dar asa o sa refuze din ce in ce mai mult sanul daca e satul dupa bibe. Da-i macar putin lp la inceput, ca sa nu-i fie foame tare, san si apoi daca mai vrea, restul de lp. Cu sns ai mai incercat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu bebe se uita la carusel cel mult 5 minute, apoi isi pierde interesul. Mai atent e cand ii puneam cantecele pe youtube. Sau ii cantam noi... un motan cat un pisoi, tam tam tanam tam tam.... :)))) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si bebe meu e fascinat de jucaroile de la bouncer si cele de la carusel. Le urmareste cu privirea, chiar ma gandesc sa nu-l hipnotizeze caruselul :)).

Same here! :) azi voia sa se matzaie, dar paturica aia cu maimutoi a facut-o sa uite de plans.

 

Sper ca e ok si ca nu-i prea devreme. Sta cu ochii atintiti la maimutoaie si rade la ele.

Pfiew, buna inventie! :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...