Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Andrei a descoperit jucăriile :) Stă cuminţel pe covorașul de activități și povestește cu maimuțoiul și cățelul care se mișcă atunci când le lovește cu mânuțele. Ocazional le mai trage și câte un zâmbet șmecheresc din colțul gurii :)

A mea a inceput sa-si studieze cate o manuta. O face pumn si se uita vrajita la ea minute in sir, parca ar sta de vorba cu piatra filosofala :)))

Ca si Mihai, si ea are doar o gropita in obrazul drept, mostenite de la sot :)

 

Al meu tot se matzaie eventual. Cand vrea sa doarma, incepe show-ul. Nu stie sa adoarma singur iar eu ma prind cam greu ca ii w somn. Si incepe direct plans. Cat stau bebeii voștri trezi dupa papa??

Maria, daca nu e obosita, sa adoarma la san, sta destul de mult treaza, peste o ora, cred. Uneori e cuminte, se uita la jucarii, la manute, face "gimnastica" (e asa de amuzanta cand isi intinde piciorusele pe verticala cu atata usurinta), "vorbeste" cu noi, daca ne are in raza vizuala (cand sta in scoica la bucatarie, sau in pat, pe o perna mare).

 

Eu am inceput sa o visez cum cade sau coboara singurica din patut [batcap]  Inca tin marginea coborata si macar de doua ori am visat cum cadea peste margine [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A mea ziua se maraie aproape toata ziua cu mici pauze in leagan,in rest numai in brate ar sta.In schimb noaptea sta singurica cu ochii mari si se agita dar nu plange delic.Mai nou nici de foame.Dar ziua e jale cateodata urla,ma cearta si ori tzitzilim ori vorbim ori doarme.In brate.Deci nu e chip s.o lasi ca urla raaau si o apuca tusea si se ineaca de cat urla.

Si tu cum faci treaba, Monica? Cu ea in carca?

 

Gogoasa sigur e de la mine ... in rest e a lui taica so toata... inclusiv ka nervi :))

Asa zic si eu de a mea :)))

Eu trag mari sperante sa-mi semene la caracter macar, ca, de-o fi si ea distrata si mereu cu capul in nori precum Mihai si sotul...... mor :)

Ce m-am speriat cand am vazut prima poza, Andreea. ZIc: aoleu, cand a facut 3? parca nu avea copiii! [:-)))]

Dulcica si falcoasa papusica ta :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz ,imi place mult rochia prezentată de tine ,este Angelica :) la băieți mult mai greu ,eu am sa comand de pe site-ul acela costum print Cod DVB 17 ,cum v-i se pare ?

 

Ca si mărturii am ales icoane pe lemn cu SF Andrei ,vorba lui Baby ,altceva le arunca oamenii. Noi avem botezul pe 7 Iunie .

 

Arrya ,sânii tai sunt f. Bine .nu te stresa atât de tare,mulțumesc ca te gândești la mine :)

si mie mi se pare la baieti mai greu de ales. e dragut dbv 17. parca e cel mai ok de pe acolo.

de unde iei marturiile? si noi tot in 7 iunie avem botezul [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, fă-i Adn-ul fetei, să vezi dacă ai contribuit și tu cu ceva, că mi se pare că e doar a lui tati :))))

deea, stai linistita, ca si la mine e aceeasi poveste. noroc ca am fost acolo cand am nascut-o! [pk]

...in schimb, tati e tare falos cand i se spune ca seamana odrasla cu el. si am impresia ca o iubeste cu atat mai mult cu cat i se repeta mai mult acest lucru [batcap] [batcap] [batcap]

poate urmatorul va semana si cu mine...(si eu ma gandesc cu drag la bb2 [il] )

 

deea, in alta ordine de idei e taman buna de rontait bebelina ta [il] [il] [il]  o dulceata!

iar cand ma uit la tine, ma apuca invidia cand vad ce tanara si frumoasa esti! [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...