Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Saa plesnesc la propriu , a venit o colega norvegiana sa il ia pe Andrei la plimbare sa ne odihnim si noi si ... Cand i-a băgat suzeta in gura mai întâi a umezit-o la ea in gura :(((((( imi vine sa tip !!! Eu le sterilizez si nu stiu cum sa nj le ating si na ... Offf
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor............ deja v-ati pierdut autoritatea in fata copiilor [:-)))]

A mea m-ar asculta mult si bine, insa nu am eu timp (si rabdare) sa ii vorbesc atat. Se uita la mine, rade si gangureste, scoate limba de parca ar incerca sa articuleze, iti vine sa o mananci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ewwuuee!!! Cah cah cah cah! Credeam ca numai babele de la tara sunt in stare de asaceva. Presupun ca daca va fi prezenta pe langa bb cand incepi diversificarea, va mesteca ea mancarea apoi ... cah. Nici nu pot sa continui

 

Noi am fost axi la vaccin. Suntem fete mari, am impliniy 2 luni. Pitzi incepuse sa planga cum am intrat in cabinet. Stia saraca ce o asteapta.

Are 6,4 kg, s.au mirat doctoritele de ea ca e mare si frumoada (nu .mi mai incapeam in piele de mandrie).

Fata a fost curajoasa, eu nu, si am continuat sa plang mult timp dupa ce fata se oprise.

Amvrut sa ies din cabinet, dar cand am ajuns in fatza usii am realizat ca o las la greu, si m.am intors langa ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New putem face botezul impreuna-ru am un restaurant suuuper misto la Eurohotels e luxos nu tb decoratiuni dar baloane as pune.

super! cu baloane iesim ieftin.. luam din alea cu heliu si la sfarsit inhalam gazul din ele ca sa ne distram

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na, a luat sotul pozitie in fata soacrei. Vineri si sambata a tot plimbat-o in brate... in cond in care eu o adorm la san, in brate...in pat. mai facem ture cu ea dar nu in halu' asta. Drept urmare, ieri a trebuit sa faca sotul ture, iar eu am zis ca n are decat, doar maica sa a invatat o asa. Acum, cand a vazut ca o ia de la capat maica sa, i a si spus sa stea cuminte. Era tare nedumerita...

 

OT: Baby, s a dat sentinta in procesul sotului (moartea tatalui sau in urma unui accident de munca), si a pierdut. Cica tre sa faca recurs. Asta se judeca tot la Bistrita? ca zicea sotul ca se trimite dosarul la Cj si ca nu e necesar sa mai mearga...ca el asa stie...suntem cam nestiutori...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...