Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Athosik, eu zic sa-ti iei crema hemorzon. Eu una n-am reusit sa-mi oun supozitor ca ma durea prea rau. Dara fa-te cu crema de mai multe ori pe zi daca hemoroidul e mare si dureros.

Asa am sa fac :(

Nu e mare e cam cat o boaba de mazare :(

Si se retrage????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Athosik, eu zic sa-ti iei crema hemorzon. Eu una n-am reusit sa-mi oun supozitor ca ma durea prea rau. Dara fa-te cu crema de mai multe ori pe zi daca hemoroidul e mare si dureros.

Asa am sa fac :(

Nu e mare e cam cat o boaba de mazare :(

Si se retrage????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Help!!! I.am bagat o cojita mica de supozitor acum o ora jumate si inca nu a facut kk. Sa.i mai bag putin? Sa o las in pace? Sa.i fac cu termometrul ? dar mi.e frica cu termometrul, i.am mai facut de doua ori si doar o data a mers
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Help!!! I.am bagat o cojita mica de supozitor acum o ora jumate si inca nu a facut kk. Sa.i mai bag putin? Sa o las in pace? Sa.i fac cu termometrul ? dar mi.e frica cu termometrul, i.am mai facut de doua ori si doar o data a mers

e deranjata ea ca nu a facut kk, sau doar tu?

eu l-am lasat in pace pe al meu cand  mi-am dat seama ca mai mult in capul meu e problema. si de atunci face 1 data la 2 zile un pampers plin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa am sa fac :(Nu e mare e cam cat o boaba de mazare :(Si se retrage????

Ooo, fix pix. In 2 zile nu mai ai nimic. Da vezi ca s-ar putea sa reapara un timp dupa fiecare scaun. Daca mai apare, te faci cu crema si in jumate de ora se retrage.

 

Julia, cu o cojita nu rezolvi nimic. Pune-i un sfert si vezi sa nu iasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia așteaptă si la noi sunt dați cand nu face imediat , poate faca si a doua zi . Nu te impacienta ...

Off , ce problema si cu kk asta ...

 

Pot sa combin ceaiul de lactație de la Fares si Galacogil ?

Veau mult lapte !!!

 

Astazi am aluat biletele de avion , cu ajutorul lui Dumnezeu pe 29 dimineata suntem acasă , o sa fie drum de 24 ore , trebuie sa mergem si la abasada ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, eeu o las doua zile mereu, chiar si trei, dar in a treia zi n.o mai las pana seara si ii bag la amiaza. Se screme saraca si se agita...

Baby, pana acum asa i.am bagat.

Sim, mi s.a mai intamplat odata sa faca dupa aproape doua ore.

Intradevar, ma obsedeaza kk.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...