Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

vivi, si pepper al meu se tine dupa mine prin casa, sau se aseaza intr-un loc de unde sa ma vada tot timpul. cand plec de unde sta el...imi da cam 1-2 min sa vada daca ma intorc...daca nu, vine dupa mine.

de multe ori treb sa fiu atenta sa nu calc pe el cand e in spatele meu...coada dupa mine...si eu mai repezita din fire, ma intorc brusc.

 

acum nu mai ai nimic de facut, te-ai ales cu pisicca si gata.ca-ti place, ca nu-ti place asta e. o sa o indragesti din ce in ce mai mult.

 

eu nu sunt "cat person", de fapt nici ciinii care lasa par nu-mi plac...nu support par prin casa , haine...sau pe mana.

dar pe f multi nu-I deranjeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc de urari, sunt extrem de bine primite! Sa fie!

 

Karula, multumesc de intentie - apreciez enorm! Sper sa nu fie nevoie, chiar asa, decat daca ar putea sa ma scoata onorabil la fiecare din cele 18 examene...atunci da!  [soricel]

Cred ca si babuta mea e unsa cu multe alifii, are un magazin, pare-se, de multa vreme, in buricul targului - parca de genti.

Va dau raportul cand aflu, bien sur!

 

Apropo de babute, ii povesteam mamei pe Skype, de babuta in sus, babuta in jos, pana ii pica mamei fisa si-mi zice: "dar de ce ii tot zici babuta, nu ziceai ca fata ei e de varsta cu tine?" Pana sa imi dau seama, pufnesc si imi rotesc ochii si zic: pai da,.... ups. Apoi m-am prins. Are mama un fel de a te fulgera cu privirea, de il prinde cea mai proasta versiune de Skype cu putini pixeli si conexiune joasa de net.  [fri]

 

Maine plec, la 9.00.

Mai aveti nitel de tras cu mine, ca ba bomban ba vorbesc mult, prost si fara rost.

Coffee-coffee-coffee... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma gandeam si eu [:D]

Pt mine baba / babuta.. e ceva de la 90 de ani in sus [:)]

 

Ai sa vezi ca o sa fie bine [pup]

Ba da, ba da, dar pentru ca are nepoti...

N-am vrut sa zic vreo prostie, pentru mine babuta e dragut si bland, nu e peiorativ. Dar abia cand am vazut privirea mi-am dat seama ca nu toata lumea gandeste asa. Pentru mine o vedeam cocheta si bine, dar nah - sa ma invat minte, de-acum toate sunt "femei", "doamne", etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziki, pun pariu ca totul va fi super. Pup!!

 

Bufleo bravo. There's no place like home ;)

 

Karu, ai trimis ploaia si frigu la noi ntzzz.... exagerez. Ploaia vine de pe mare acum. Am prins 2 zile minunate, e tot ce conteaza.

Am fost putin in Mamaia, ne-am intors de frig si ne-am facut cate un Aperol soda de ciuda :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...