Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

Ziki, tinem pumnii!

Michelle, poti te rog sa-mi pui inca o data link cu gratarul tau care si afuma? Poate si alte modele? Multumesc!

Buflea...si-a revenit copilul! He heee...ce linistitit era in spital cu febra...nu? Bine, stiu...il preferi asa ca acum [:)]

http://www.walmart.com/ip/Char-Broil-American-Gourmet-Deluxe-Offset-Smoker/21976929

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

e de groaza forumul astazi, abia pot sa postez.

vroaim sa spun rufus, ca sotul e ff multumit de smokerul asta. nu treb ceva scumpsau sofisticat...chestia e ca locul unde pui lemnele (sa pui putine) sa fie separate de carne, incat doar fumul sa aibe acces la carne si cat mai putina caldura.

lui in general ii ia o zi intreaga sa faca carnea...deci in 12 ore e gata. dar desigur le-a tinut la sare o saptamnain prealabil...

cel maimult imi place scrumbie afumata, eun deliciu imagineaza ca spun asta, eu care nu mancase miniodata peste afumat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata cu minivacanta mea.Trebuie sa intru in ritmul si rutina zilnica ceea ce nu ma incanta.Deloc.Ziua de astazi este cea mai grea .

Va las cateva imagini cu locurile pe unde m-am preumblat pana reusesc sa scriu mai multe amanunte.

1-Mânastirea Lainici

2 -Valea Jiului

post-46334-0-40333500-1399274175_thumb.jpg

post-46334-0-18027200-1399274252_thumb.jpg

post-46334-0-33541100-1399274310_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1si2-pe drumul catre Densuş

3-castelul Corvinilor

4-drumul catre Prislop

 

 

S-ar putea ca unele fotografii sa le mai fi pus aici, dar subt multe si nu mai stiu pe care vi le-am aratat si pe care nu.

post-46334-0-61558300-1399274567_thumb.jpg

post-46334-0-39641000-1399274604_thumb.jpg

post-46334-0-42860900-1399274656_thumb.jpg

post-46334-0-51660800-1399274723_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

hihihi gata, la munca, ne-au ajuns vacantele. oare? [:)]. oricum a fost bine de tot.

Ioana, tare frumoase locuri, super excursia!

Aschi, ce interesanta initiativa. cred ca a fost tare frumos.

vad ca ne-ati trimis noi frigul si ploaia.... pai asa e frumos??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Printre picaturi:)))

 

 

Mânastirea Prislop.

Am fost acum aprox.3 ani si nu erau asa multe constructii.Era mult mai frumos, padure, verdeata...natura.Acum cate putin din ceea ce a fost.In rest ...betoane.:(

post-46334-0-19113000-1399276221_thumb.jpg

post-46334-0-38337200-1399276251_thumb.jpg

post-46334-0-83728200-1399276314_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce pofta de concediu imi faceti voi cu pozele voastre, mai ales elyda [il] .

 

Nici nu pleca bine barbatul de acasa, ca am si inceput "dezmatul", tot ce nu puteam face cu el, am testat in 2 zile, de la canapele si fotolii intinse in sufragerie, ca sa ne uitam boiereste la televizor, si nu ingramaditi toti pe o canapea nedesfacuta, la filme nerecomandate de el copiilor (gen Twilight) si emisiuni de divertisment pe care el nu le suporta (Romanii au talent) pana la un nou membru in familie: o cheama Bella, are cam 2 luni, e cat se poate de maidaneza, dar frumoasa foc! Ca tot se poarta pisicul pe ghetar! Si e exact cum spune vivi, copii o iubesc si-o smotocesc pe toate partile iar eu nici macar n-o bag in seama, dar cand vine momentul ei de pauza si vrea sa se culcuseasca undeva, fix la mine in brate-si gaseste locul!!

 

Si astea doar in primele 3 zile!!!

 

Si cireasa de pe tort e ca m-am lasat de fumat, ma rog, la inceput a fost mai mult de nevoie, ca nu mai suportam fumul si mirotsul, acum il support, dar daca tot am renuntat la tigari de nevoie, poate reusesc sa ma las de tot, acum ca nu mai e nici barbatul sa-mi faca pofta, ca mereu cand ma lasam ma reapucam pentru ca-mi mirosea el a fum de tigare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...