Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Acum am venit din parc am fost si eu siEva in pantaloni trei sferturi si tricou...cald si frumos...pacat ca imediat ce dispare efectul meficamentelor o doare iar burta si face foarte moale.desi nu mannanca...deloc n a scazut nici un gram dar nu sr simte bine...ma doare sufletul cand vad ca nu poate manca nimic si sta cu nistte ochi mari si incercanati...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, pai daca a mancat flacaul tot checul.. eu zic ca a fost bun [:D]

Sa imi zici cum iese si a doua oara [:)]

 

JG, te inteleg... si mie mi-ar cam trece prin cap sa merg [:)] Dar poate se rezolva cu o ora, doua pe Skype? [:)]

 

strumphitza, sper sa primesti vesti bune azi [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, ce are Eva la stomac? Ca mie imi pare a gastroenterita http://ro.wikipedia.org/wiki/Gastroenterit%C4%83 si aici nu se da nici un medicament contra. Se tine doar regim, se bea ceaiuri de  stomac si eventual bauturi din alea speciale cu electroliti daca pierde multa apa. 

 

I-ai facut analize sa vezi daca sunt ceva crocozauri?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

JG, vreau si eu cu tine la dieta ! [:D] ce tii? ne plangem una pe umarul celeilalte?  si sutul in dos cine il da cand se calca pe bec?  [biz]

 

aalina, daca esti amatoare de o cafea downtown, oricund cu mare placere! o sa fiu acasa la sfarsit de iunie!  [il]

 

rall, mi-am comandat parfumul acum! sticla de 75 ml=53.67 lire [fri]  adica  90 dolari , am avut free sheeping ca a fost peste 41 lire, dar cica face intre 7-12 working days. oricum bine ca nu am dat 10 lire pe transport  [pk]

 

mada, tu care mereu esti cu analize si mama dr, de ce nu i-ai facut nimic pana acum? sau da? Multa sanatate!  [flo2]

 

monicabo, ti-am raspuns la PM, cred ca ai vazut! [;)]

 

Micky, bafta sotului si acomodare usoara si voua acasa, numai voi fetele!  [flo2]

 

Ma duc afara ca nu mai are stare miss: mamiiii...go out! get dressed!! let`s goooo mami!! go in the park! Ii spun ca e cam frig/vant afara si toboganele cred ca-s pline cu apa si murdare, ea de colo: nooo, all dry! it`s a sunny day!( a vazut ea o raza cica! [:D]) catch the bus and go up the hill in the park! asta unde am fost deunazi pe dealul de dupa casa si ne-am certat cand a facut tantrumul, i-a placut acolo pe un tobogan de pe care avea sa isi sparga capul! oricum, iesim , vedem noi in care parc ca am destule in jur si apoi incet incet o sa mergem spre dr, pentru ora 3.15 pm... sa vedem cu ce vesti ma intorc?!  [b)]

 

O zi buna!  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rall, mi-am comandat parfumul acum! sticla de 75 ml=53.67 lire [fri]  adica  90 dolari , am avut free sheeping ca a fost peste 41 lire, dar cica face intre 7-12 working days. oricum bine ca nu am dat 10 lire pe transport  [pk]

Am vazut.. mi s-a parut cam scump, in general parfumurile Escada nu sunt chiar printre cele mai costisitoare. Dar acum, daca asta ne place... ce mai e de comentat [:D]

Macar sa ajunga intreg si fara probleme [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...