Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mai, cand va vad/ aud ce torturi faceti... yummy de tot!

 

eu tot perseverez, dar tot eu sfarsesc mancandu-le :))))

 

rox, vizionatoareo de filme, si de fapt toata lumea, sa va anunt. am descoperit serialul Vikings. e bun de pierdut o ora si ceva la rata de 2 episoade pe seara. ne-a apucat curiozitatea si dl aqai a dat buzna sa cumpere chiar o carte despre vikingi si am aflat de ex ca nu erau atat de mari. Inaltime cam 1.75

 

la fel nu aveau coarne la casca. asa ii portretizau calugarii pe care vikingii, in dezacord profund rau cu religia crestina, ii praduiau repetat. si ei i-au "asimilat" cu dracul :)))))

 

http://www.imdb.com/title/tt2306299/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxx, era rece, cu gelatina. Nu a fost nici o problema de tinuta. Eu nu fac pasta f groasa, avea cam juma de centi. Eu fac adaptari dupa Tortul winter.

Hai mai ...tortul ala era facut de tine ...adica DE TINE, DE TINE ??? ...pacat ca nu ma vezi, mi s-a izbit barbia de birou ...te rog, zi-mi ca l-ai cumparat ca sa te iubesc in continuare ...

 

Soro, deschid cofetarie pe ghetar si te "ung" cofetareasa ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din categoria idei necostisitoare pt copii. 

 

in weekend si-au facut animal show. Tudor prezentator, Alex pe rand, creatura. a vrut sa fie testoasa. a aparut cu un rucsac in spate. a fost trist apoi ca his hands and feet were not sticking out.

 

taica-su a intervenit salvator :)

post-113720-0-62876800-1399307219_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am primit raspuns inca ...asta e semn rau. Am trimis un email foarte explicit si foarte professional la care am "lucrat" de vineri ...dupa mine, numai un om cu rea vointa poate sa respinga cererea ...si vad ca nimeni nu-mi raspunde.

 

Alex e la scoala, da ...dar il ia barbatul acasa la 3:30 PM, nu il las la after care ...ieri au plecat toti 3 sa isi cumpere Lego. In sfarsit ii place si Flaviei care si-a luat ceva, Lego Friends. Alex si-a luat un gandac enorm, Aqai trebuie sa stie ca ea e prietena gandacilor ...

 

In alta ordine de idei ...1.75 e bun pt mine ...vikinga ce sunt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, trebuie sa ma iubesti in continuare, si trebuie sa ma crezi ca sunt nevoita sa fac asemenea chestii :).

Pur si simplu aici nu exista (eu nu am vazut) in patiserii torturi frumoase pt copii. In cel mai bun caz, ai un chec rotund cu o poza de zahar pe el.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...