Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Seara buna!  [biz]

 

Si eu pe fuga pana nu se termina ziua, sa urez frumusete de cocuta Eva!!! [s] [olala] [il]  Superbaaa, sa va traiasca si sa aiba o copilarie frumoasa, ca-n povesti! La multi si frumosi ani! [artif] Mami talentata, sa te apuci de un business ca tare mare succes ai avea!  [flo2]

 

Buflea, mult succes cu HR ul si sa vii cu raspuns pozitiv! 

 

Elyda, gata, te-ai adunat pe acasa!? cum e acum dupa atata aer curat si multa verdeata?! [:p] [flo]

 

Mihaela, in orice oras vei gasi cersetori, eu m-am ingrozit cati erau anul asta in Bruxelles, dar adevarul e ca in Londra nu ii lasa, ii ridica imediat politia... dar stii tu, padure fara uscaturi, nu exista! Praga are farmecul ei, mie mi-a placut tare ... dar vorba ta, gusturile nu se discuta! [nebu] 

 

Aschiutza, tu le vorbesti romaneste la copiii? ai vrea sa ii dai sa faca cele 4 ore la scoala daca s-ar gasi profesor? 

 

Yagmur, tot 3 in 1? [:D] sper ca te-ai mai odihnit in minivacanta!  [pk]  Turbo cum e?

 

Monica, ma bucur ca a ajuns deja vederea de la Londra!  Ce rapida a fost posta!!! in 2 zile, vaj... vineri am trimis-o si azi deja ai avut-o in cutia postala!  [ping1]

 

Micky, bravo pentru renunta la fumat! sa te tina!! [bis]

 

Aqai, super distractie! hahahah... asa se joaca si Sophia cu Nick , isi fac case din perne, se fugaresc, se ascund, joaca pe roluri...  [:D]

 

Karula, sa stii ca si in Uk sunt multe lanuri cu rapita, o sa iti arat acusica in pozele doveditoare! [:D]

 

 

Nu mai stiu ce am citit, ma duc sa vad cum fac cu pozele, am fost plecati pe coclauri si precum nu ma dezmint, iar am facut vreo 300 de poze si mi-a dat cu flit picasa, cica am depasit capacitatea! Ori sterg albume vechi si fac loc la cele noi ori scot cardu` la bataie sa cumpar memorie?! Asa e cand scap la pozat!  [mariaj]

 

 

[dra]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine arata Herculanele astea ...acolo au fost si ai mei cu copiii asta vara, remember ?

 

Ah, sa va spun. Vara-mea aia din Piatra, cu care s-a bericit Laura cand a baut limonada, a venit in tara la nunta cumnatei ei. Barba-sau si sora lui sunt sasi din Cisnadie, sora locuieste acum in Sibiu (cred) ...azi a pus poze de la nunta ...baiiii, mireasa si mirele in costume populare, de prin zona de acolo banuiesc. Ofiterul starii civile la fel, cu ie pe el ...nu am inteles daca asta a fost costumatia de "sfat" si la nunta s-a facut mireasa sau si la nunta tot in costum popular a fost ...dar, am vazut poze cu barbatul vara-mii, care este un personaj extrem, extrem de exotic in general, in care era la masa de seara in costum popular ..sunt atat de frumosi !!! Culnea ca nashii sunt imbracati de nunta, dantele si costum ..si arata ca nuca in perete.

Mi se pare extraordinara ideea ...sa faci o nunta altfel, asa cum de mult nu se mai face ...

 

Poate Laura stie mai multe amanunte de la nunta, ca ea a vorbit pe viu cu vara-mea ...pacat ca nu va pot pune poze, sa vedeti ce frumosi sunt.

Mi se pare extraordinar ca niste tineri sa tina, fara jena, la traditiile din zona ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani motatei fara mot! [flo2] Asa fete asa tort [il]

Si La multi ani inainte familiei marcia [flo2]  (te intrebasem de o poza cu bobul obraznic [:)] daca ai [flo2] )

Buflea eu te intrebasem daca atunci cand ei ti-au spus ca e ok sa stai fara sa fie din vacanta a fost in email ceva? sau la telefon?

tin pumnii [flo2] Cum mai e tatal tau?

ce mai invidieze pe cei ce au rabdare sa se joace cu copii [flo2]

fug la munci ca am lenevit destul [fri]

Julia? [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer iertare de fluviul de poze ce urmeza! [iartama] dar nu stiam pe care sa le aleg [:D] [:I] 

 

Azi a fost liber oficial, bank holiday si am plecat pe coclauri, la 2 ore jumate de Londra cu masina, directia nord vest. O zona superba, faimoasa, in Cotswold!!  [il]  Un castel care abia acum cica a fost deschis publicului, apoi la niste ruine romane. Niste dealuri frumoase, verzi, parcelele de pamant delimitate in faimosul stil vechi englezesc, cu piatra, copaci batrani de sute de ani, stejari, castani... superb! Mi-a placut, mai vreau! Sigur mai mergem, deja ne-am facut planul pentru un weekend prelungit, gasim cazare in zona si mergem.... si mai vreau in Cornwall si Devon... si mai vreau eu in multe locuri... bani sa fie [soricel]

 

Revin!!!! Are Sophia o urgenta!  [fri]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...