Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

Tora, Oh, ba da am probleme in zona gatului. A gatului din spate, nu a aluia din fata.

Da, daca-mi zici ca ea simte si se aseaza acolo cu energiile ei o pun si pe ceafa ca pe  burta nu vrea ssa stea si pace - unde e mai moale si o dau si in leagan.

 

PS - ii miroase gura si cand stranuta imi impodobeste obrajii.

 

======

 

Eu va pun o intrebare si rogu-va sa-mi raspundeti ce intelegeti. Sa vad daca eu is proasta sau altii.

 

"Buna ziua, am o combina frigorifica NO-FROST si in compartimentul pentru frigider, cu toate ca este setata temperatura la 7 grade, ingheatza absolut toate produsele."

Hm, ce intelegeti de aici? E mesajul meu clar?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

viv, pune-ti in ureche un pic de apa oxigenata de la farmacie. s-ar putea sa scapi de zgomotele suparatoare din ureche. daca nu, rau nu-ti face.

nasol cu molarii. sa ne spui ce zice stomatologul, daca iti pune lucrare sau implant (pivot). si cam cat te costa.

Io vroiam sa-mi pun vata cu spirt. Mi-am zis ca daca am vreo bazdaganie moare asfixiata.

 

Indiferent ce zice stomatologul eu implant nu fac.

Poate sa-mi puna pivot pe radacini daca-s bune si apoi sa construiasca pe el? Adica sa nu fac extractie? Ca am ma oroare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca radacinile sunt bune e chiar recomandat sa le folosesti...pivot + lucrare.

Implant se face cand radacina s-a dus de suflet...adica dupa extractie.

 

Deci tu ce te plangi? Ca-ti ingheata mancarea in frigider? Seteaza si tu temp mai mare vezi ce face...o fi termostatul decalat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rufus, stiu ca am intalnit deseori in mesajele tale: sefi “rai”  sau “cine merge de placere la munca?!..” Mi se pare trist ca nu ai intalnit astfel de job-uri sau sefi:  Cred ca mi-ar fi greu sa imi pregatesc si copii pt viata ..

 

mai sa fie, cata grija!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, gheţăreni!

 

 

 

Cum şi cu ce să încep... cu urabilii, felicitabilii... Am văzut că s-au sărbătorit pe gheţar, în ordine, doi cavaleri şi o domnişoară. La mulţi ani fericiţi! Norocul să se ţină de ei ca scaiul!

 

 

 

Bulflea, bravo pe toate planurile, aţi învins şi streptococul şi HR-ul! Nu-i bai că mai faceţi tratament, eu am făcut 7 ani de moldamin, (injectabil, 1/saptamână), în copilărie şi încă vreo 4-5 la maturitate. Da' aşa era pe atunci protocolul, cică dacă nu se făcea tratamentul ăsta rămâneau copiii cu afecţiuni cardiace pe viaţă.

 

 

 

Avem locatar nou pe Gheţar, bun venit!

 

 

 

Ziki, multă baftă la examene!

 

 

 

Viviana, cred că nu ai ales prea bine metoda prin care să nu te ataşezi de o pisicuţă...[:D]

 

 

 

Am văzut şi poze, m-am delectat. Să vă fie de bine plimbările, petrecerile, micii, berea şi etceterele şi unora doar poftele.

 

 

 

Eu mi-am petrecut vacanţa la domiciliu. Am păpat şi io mici, da' preparaţi de mine. Am lenevit, am lucrat "de-ale mele", am făcut cumpărături, (ca să nu zic şoping), şi "pe viu" şi online. Soţul meu a luat iar drumul străinătăţii, eu şi fiică-mea am rămas să luptăm pe baricadele de aici. Uneori parcă de aceeaşi parte, alteori parcă de pe părţi opuse...

Acum sunt iar în rutină, ceea ce e de bine pentru mine, pentru că înseamnă că totul e bine şi e linişte. Ceea ce vă doresc şi vouă.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...