Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

F frumos Aschi! Si imi amintesc de serialul cu viata lui Verdi.

Cand eram in Timisoara aveam o viata culturala ff bogata. Tare imi lipseste asta aici. Ca sa merg la Nabuco a trebuit sa iau bilete cuun an inainte :(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aqai, ma bucur daca am putut sa te inspire putin cu lista mea. treb sa o revizuiesc. vreau sa pun neaparat sarmalutele in foi de vitza, salata orzo, peste cu capers...si ale citeva idei.

 

aschiutza, ce muzica frumoassa. nu stiu daca am vazut filmul dar melodia imi este f cunoscuta.

pe "vremea mea"  duminica pe la prinz mereu dadea la tv operetta  si tin minte ca eram innebunita sa vad.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna. Buflea nici nu stii cat ma bucur ca sunteti acasa! [flo2]

Am citit printre picaturi dar parca nu am vazut daca s-a inceput Campania "Vederi pt Alex", pt ca mi-as dori si eu adresa lui Alex! [flo2]

Sanatate multa si numai bucurii la toti si toate. Pupici!

Special missing pt Kari si Viviana! [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini.

 

Soacra-mea face tot felul de supe pe care Marcia le adora; una ar fi supa de legume pasate si cu boabe de fasole in ea; am gustat si eu si e naspa; dar ei ii place. Face si mancare buna, dar mie tot mancarea romaneasca mi se pare mai buna; aici insa cred ca e vorba si de obisnuinta. Al meu mananca mici, ardei umpluti, sarmale...pe astea le-a denumit prima oara cand a mancat : un altfel de mici :-)

 

O zi frumoasa va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...