Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestile Ghetarului: Pe ape linistite...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 484
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

daca vedeti pe aici pe la mine(nu ma refer la casa mea [:)] ), dar prin vecini...totul e perfect, nici un bolovan pus aiurea...ti-e mila sa calci pe jos ....si o arhitectura, care mai de care de frumoasa (parerea mea)

 

pe strada e  o casa care mie imi placea atit de mult si vorbeam cu barbate-meu...ca tare as vrea sa o vinda , sa aiba open house si sa ma duc si eu sa vad cum e inautru ca pe dinafara e superba (deh ...asa se poarta pe aici...cum e open house...vecinii curiosi hop si ei).

 in urma cu vreo luna, vad semnul ca e de vinzare...dar ce sa mai fie open house ca s-a vandut cred ca in ziua cand a fost pusa. m-am ales si eu cu pozele vazute pe net.

e ca un muzeu inauntru...

 

va pun si voua poze sa vedeti :

 

http://www.zillow.com/homedetails/368-Powers-Dr-El-Dorado-Hills-CA-95762/18614863_zpid/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuuuu frate, dar ce poze ...

 

Elyda parca e in alta tzara ...unde e rapitza si sticlele ? Cred ca ies numai in calea Karulinei ...

 

Rox, a trebuit sa maresc poza sa imi dau seama daca acolo sunt 3 sau 4 copii. Ca erau sigur mai mult de doi ...si Eva tare il mai strange in bratze pe al treilea, care nu stiu cine e ...al patrulea, nu era copil ...era o Duamna bine, careia trebuie sa ii spun ca ii lispeste "suportul" din fatza, pe care orice pinguin aluneca cand oboseste in a merge pe doua picioare ...doar ca sa stie, ca la un oarecare "marsh", numai pe picioare se poate baza ...sa nu fie invidioasa pe altzii ...

 

Karulino, esti asa de luminoasa in poza aia, ca si bretonul ti-a plecat de pe frunte ....si la voi vad ca s-au inmultit copiii si s-au ales pe categorii de varsta su pattern - una blonda, una bruna, alta roscata, alta bruna ...

Prietenii astia care matura patura afara cu matura sunt romani ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca toata lumea se lauda cu ceva frumos, sa ma laud si eu cu ceva in afara de copilu` cret [:D] [:p]

 

Munca mea de-o iarna  [:-)))]  [:-)))]  sau pe ce mi-am tocat eu nervii! si mai am crosetat material sa mai fac inca una  [alcool]  [alcool]  Cine nu are treaba, isi gaseste! sau cum ii mai zicea, mi-am facut-o cu mana mea, deci lucru manual!  [soricel]

 

Deci proaspata, abia iesita din manutele mele... patura mea multicolora!!  [fum]

 

PS: sa nu radeti rau, ca le pun pe ebay si fac o poala de bani  [pk]

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Mai am sa ii fac marginea, deci scuzati atele curgatoare  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelino, gata, m-am hotarat!! vand casa aici si ma mut la tine, sa-ti fiu vecina! Pfuu.... imi mai si raman pe langa! Pai casa ca a mea pe strada aici la mine acum 2 zile s-a vandut cu 775.000 lire!!! si numa 3 dormitoare si un petic de gradina... fara psicina si view asa frumos!  [alcool]  Spun la barbat sa ne mutam in California!!! La mare, la soareeee..... [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...