Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Fetelor, eu stiu teoria dar bebe se enervează si nu mai suge dupa ce se goleste sanul. De fspt mai suge si mai simt cum vine laptele inca de 2 ori dar mai rar. Al meu a inceput sa bea putin lp dar asta pt ca sta mult la san fara program.

Mi-am închiriat pompa dubla electrica ameda dar mi-au dat doar un recipient. Sa vedem daca e ok si il cumpar si pe celalalt.

 

Eu sunt singura care abia astept sa creasca bebe???:)) Cel putin sa faca mai repede 6 luni sa incep diversificarea :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Eu sunt singura care abia astept sa creasca bebe???:)) Cel putin sa faca mai repede 6 luni sa incep diversificarea :).

pai cu situatia in care esti, nu ma mir ca astepti diversificarea:)))

 

eu nu prea am chef de diversificare ca e de lucru la bucatarie:P si de citit si de informat si de facut probleme si de asteptat alergii si mofturi si kk care pute si si si:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai cu situatia in care esti, nu ma mir ca astepti diversificarea:)))

 

eu nu prea am chef de diversificare ca e de lucru la bucatarie:P si de citit si de informat si de facut probleme si de asteptat alergii si mofturi si kk care pute si si si:)

Ia-ti blender//steamer 2in1 si te-ai scos :)

Noi am fost la cardiolog cu fata și apoi în parc și sunt terminata, ma doare chiar și operația. ..e greu dolofanelul meu. ... În plus am bifat a doua alăptare in semi-public că asta e, urlă de foame dar sticluța cu lm nu o vrea...un concluzie am gasit o zonă mai nepopulata în Institutul inimii și am păpat. ..Prima dată a fost la medicul de familie, tot de nevoie. ..Oricât de jenă mi-ar fi nu îl pot lăsa flămând. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ti blender//steamer 2in1 si te-ai scos :)

Noi am fost la cardiolog cu fata și apoi în parc și sunt terminata, ma doare chiar și operația. ..e greu dolofanelul meu. ... În plus am bifat a doua alăptare in semi-public că asta e, urlă de foame dar sticluța cu lm nu o vrea...un concluzie am gasit o zonă mai nepopulata în Institutul inimii și am păpat. ..Prima dată a fost la medicul de familie, tot de nevoie. ..Oricât de jenă mi-ar fi nu îl pot lăsa flămând. ..

bravo poca. eu nu-s sigura ca nu l-as lasa:)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...