Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Uf, Didi, azi și la noi a fost ceva asemănător. Papa din oră în oră, de aseară de fapt. Mă ustură sfârcurile îngrozitor dar mă și amuză când îl văd cum se linge pe botic când mă vede :)

I-am făcut și puțină ordine la haine, deja tot ce e sub 3 luni îi e mic...inclusiv ce avea de la h&m 2-4 luni. Oficial poartă 3-6 luni, ba chiar și astea îi sunt cam fixe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si Aris a fost artagos azi. Zi mananca non stop. Cred ca iar tre sa schimb lp. Ceva nu-i bine. Nu se poate sa i se faca foame din ora-n ora. As trece inapoi pe Humana da mi-e frica sa nu se constipe iar. De Topfer n-am io bani.

baby, si aptamilul e scump? (eu nu stiu cat costa celelalte) asta e 69ron, 800g. cica e bun si tine de foame binisor. cel putin la al meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne.am intors si noi de la vizite. Am mers toti trei sa dam invitatiile pt nunta si botez neamului meu.

Arrya, scump foc asa frezat. Doamne cat par are!!!!!!

 

 

Andika, 69 de lei???? Cand luam Aptamil, gasisem la o farmacie no name (din penny sau profi), cu 56 lei 800 g. Incearca la mai multe farmacii sau marketuri pt ca difera pretul. Acum, ca papa milupa, il luam cu 36 lei 600 g

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...