Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu numai la orizontala il alaptez noaptea (atunci cand doarme), asa ca dimineata nu mai stiu de cate ori si cat a mancat :D

eu numai la orizontala il alaptez (am mai spus asta). mi se pare mult mai comod, si asa nici nu s-a obisnuit sa fie tinuta in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, nu mi.e frica de faptul ca as putea sa ma rasucesc peste ea, ci ca tzatza mea poate sa.i astupe nasucul in timp ce doarme. Mai am si o mica problema cu sfarcurile (sunt cam mici), si trebuie sa tin o parte din san cu degetul astfelt incat sa.i tin liber nasul, sau sa.mi pun mamelonul de silicon, caz inn care ii cade peste nas. In ultimul timp doarme langa mine pt ca mi.e tare dor de ea cand o pun in patut, cu toate ca si atunci o tin de manuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar sa nu cadem in extrema cealalta... cu cat sunt mai ciudati , penibili, anormali, cu atat sa fie apreciati mai mult. Ok, ii tolerez pe toti, atata timp cat nu ma deranjeaza, dar cand astia devin idoli pt unii....doar pt ca sunt altfel.... tine-te bine, sa vezi ce o sa mai apara de acum inainte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...