Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Daca te deranjeaza nu te uita si nu-i idolatriza. Ce te papa pe tine pe cine idolatrizez eu, de exemplu? De ce e penibila? Ca e altfel decat tine? Cine iti da tie dreptul sa te iei pe tine drept etalon de normalitate si sa-i cataloghezi pe cei care-s diferiti drept penibili?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca te deranjeaza nu te uita si nu-i idolatriza. Ce te papa pe tine pe cine idolatrizez eu, de exemplu? De ce e penibila? Ca e altfel decat tine? Cine iti da tie dreptul sa te iei pe tine drept etalon de normalitate si sa-i cataloghezi pe cei care-s diferiti drept penibili?

Eu nu m.am uitat si nu ma uit dar femeie cu barba?Serios?Copiii ce spun?Mami aia e tanti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu adorm inaintea fetei.Sunt franta seara.Si dorm toata noaptea cu 2 treziri. Acum fata mea era treaza si se agita dadea din picioruse dar nimic nu zicea.Parca noaptea am alt bb.Cum o cibor in living incep figurile.A inceput sa ne studieze si rade la noi.Ieri au dormit amandoi copii la pranz in premiera si am putut face spanac si chiftele. Efectiv nu mai aveam nimic de mancare-gatit.Azi vreau sa fac ciorba de stevie n.am mancat niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu m.am uitat si nu ma uit dar femeie cu barba?Serios?Copiii ce spun?Mami aia e tanti?

Da, e tanti. Pt ca asa se simte ea, tanti. Iar copiii vor invata sa respecte optiunile celorlalti chiar daca nu sunt de acord cu ele si sa nu se creada normali numai pt ca sunt ca majoritatea. Cand o sa invatam sa nu aruncam cu piatra o sa fim un popor civilizat. Pana atunci nu suntem devat niste barbari mai sptalatei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina :((( Stiu cum e...

Baby, nu pot fi de acord pt că copiii si tinerii, vrem sau nu, sunt foarte influențați de ceea ce se prezintă in media. Și nu mi se pare ok să vadă doar chestii anormale dar care le sunt prezentate ca fiind normale. Pt ca daca homosexualitatea sau alte chestii de genul ăsta ar fi normale, noi nu am mai exista ca specie. E treaba fiecăruia ce face în pat, așa cum eu nu organizez parade ca fac sex cu soțul, nu mi se pare ok nici să asist (sau mai rău, să asiste copiii mei) la parade gay și alte porcării.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...