Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Daca te deranjeaza nu te uita si nu-i idolatriza. Ce te papa pe tine pe cine idolatrizez eu, de exemplu? De ce e penibila? Ca e altfel decat tine? Cine iti da tie dreptul sa te iei pe tine drept etalon de normalitate si sa-i cataloghezi pe cei care-s diferiti drept penibili?

normal inseamna natural, firesc, obisnuit....iar femeia cu barba numai naturala nu e...

Si tie cine iti dreptul sa-mi critici parerile...asta e parerea mea, o sustin...tu poti sa nu fii de acord cu mine, a fix alegerea ta. Chiar nu as fi raspus la moneda, dar prea ai un stil de parca ai detine mereu adevarul absolut. ...si adesea te contrazici singura, esti toleranta doar cu unii....care gandesc ca tine.

Eu ma refeream strict la Eurovision, care e un concurs de creatie. Nu cred ca a avut cea mai buna melodie  sau voce sau show, clar alegerea a fost pentru un alt motiv :) si cei care au votat, au vrut sa arate cat de deschisi sunt la minte...

Daca tot ii acceptam, sa-i tratam ca pe egali, nu sa le luam tot timpul apararea sau , mai mult, sa le acordam si beneficii, pt ca, nu-i asa, ei sunt altfel, saracii.

 

Faza cu Kamikaze era o gluma si trebuia tratata ca atare :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cat despre persoana care a castigat eurovisionul, nu mi se pare ca a avut un cantec sau voce mai buna decat ceilalti, dar presupun ca fost votata intens de comunitatile de gay;

e usor de pretins ca esti tolerant cu ceilalti, dar ati fi suficient de deschise la minte incat sa acceptati o orientare sexuala diferita in cazul copiilor vostri?

ca a fost votat/votata de comunitatea gay, chiar nu m-am gandit, cred ca ai dreptate

deci, cainele celor de la kamikaze tot nu ar avea sanse :(

avem timp aproape 1 an sa gasim ceva inovator, poate poate castigam

 

cat despre orientarea sexuala a copiilor nostri, nu avem de ales, e copilul nostru indiferent de alegerile si deciziile LUI

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am apucat de abdomene, printre reprizele de plans. Profit cat sunt si mama si dl sot acasa si mai fac si eu ceva pentru mine.

Avem o rola de abdomene, Doamnee ce grele sunt. Cred ca dl sot vrea sa isi bata joc se mine. Nici din genunchi nu le pot face. Abdomenele normale sunt floare la ureche pe langa astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Știți ce am observat? Ca intre muschii abdominali, la atingere, se observa un mic spatiu, atunci cand ma incordez. Cica e ok daca e sub 2 degete grosime. Al meu e de unul. Daca aveam peste 2, trebuia sa fac gimnastica de recuperare. Oare si inainte aveam spatiul asta? Sau e un alt efect al sarcinii? :/. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...