Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex eu m.am pipait ;nu simt niciun muschi doar burta.

 

 

:)))). Pai trebuie sa stai in poziția de abdomene, incordata si cu spatele ridicat.

 

De cand i-am mai tot dat suzeta,, acum daca ii cade din gura, imediat se trezeste. La fel si cu sanul. Dau dintr-una in alta. E foarte adaptabil bebe meu :)). Gaseste el ceva care sa nu-i convina :)).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Știți ce am observat? Ca intre muschii abdominali, la atingere, se observa un mic spatiu, atunci cand ma incordez. Cica e ok daca e sub 2 degete grosime. Al meu e de unul. Daca aveam peste 2, trebuia sa fac gimnastica de recuperare. Oare si inainte aveam spatiul asta? Sau e un alt efect al sarcinii? :/.

Este efect! Eu cred ca am muult peste 2 degete, caci mie mi-a recandat recuperare. Aici se recomanda si pt perineu :)

Da' tu cu 1 deget esti ca si inainte fotomodel...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am recuperat de aseara... sa vad daca mai stiu ce voiam sa zic.

 

Maddutz, foarte interesant linkul, mi-a placut mai ales punctul 19, de ce se trezesc cand ii lasi din brate. In urma articolului, mi-am explicat de ce a mea pitica se trezeste noaptea cam la 2 ore...rar cand avem reprize de 3, dar nu ma deranjeaza.

 Si eu alaptez la orizontala, mai ales noaptea), dar in ultima vreme mai rar, tocmai pt ca atipesc (nu imi e frica de asfixiat, ci atipeste si mandra, suzeteaza dar o face gresit si imi face rani). Ma pun la orizontala doar cand nu mai pot efectiv de somn. In rest, intru pe forum, pe fb, sau ma joc pe tel pana pappa ea.

Cat despre a o invata sa doarma ulterior singurica, la fel ca si intarcatul, cred ca mie mi se va rupe inima...e asa bine sa o simt langa mine noaptea si sa o dragalesc si sa o pup...

 

Monica, tare imi place fiica-ta, e o dulceata!

 

Subiectul despre femeia cu barba vad ca s-a inchis, asa ca nu comentez :))

 

Aaaa...si mai era Julia cu rochia de mireasa. Sa stii ca si eu m-am dus prima data cu groaza la probat rochii de mireasa...dar a inceput ulterior sa imi placa. Nu sunt rochii doar pentru...Alex si Deea, eu am gasit una, in Cluj ce e drept, si nu am luat-o ca depasea cu mult bugetul...care daca mi-o arata inainte in poza, pe model slabanog, nu as fi incercat-o veci. Dar pe mine venea....nu stiu cum sa iti spun...ma uitam eu la mine si imi curgeau balele...asa ca fa bine si mergi la probat.

 

P.S. Eu mi-am luat rochia cu 2 sapt inainte de nunta :P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...