Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby, of, cate probleme aveti si voi! :( sper sa-i vina mintea la cap ungutului si va trimita niste bani.

 

Gina, fii barbata! Cred ca e tare greu. Eu sigur mi-as lua o femeie sa ma ajute, asa cum iti sugerase sotul. Mi se pare criminal singura cu doi copii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby azi imi vine sa te bat, inca mai speri ca ce?

ca revine la sentimente mai bune, ca o sa-si dea interesul pentru copil, ca ce? sunt atat de sigura ca toate astea nu se vor intampla si atunci vei fi din nou dezamagita, vei musca din nou pe toata lumea, oare nu ti-a ajuns?

daca vroia facea ceva pana acum: un test de paternitate, o cutie de lapte, un pampers...

esti capabila sa iti cresti singura copilul, invata sa accepti ajutor de la cei care le pasa cu adevarat( si crede-ma ca sunt destui ), si daca accepti un ajutor nu inseamna ca te ''milogesti/cersesti etc..''

mai bine ma opresc aici...sunt atat de furioasa

dati cu rosii ca o merit

da Doamne sa nu fie asa cum zic eu [ruga] [ruga] [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum poti sa spui OK O SA VAD CE POT FACE???IMBECILUL [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] sper sa nu intre nimeni in birou acum ca dau cu el de pamant nevinovat

:)))))) Meey, nu ma mai poate dezamagi. Si da, sper sa revina la sentimente mai bune. Eu una nu mai dau cu pietre in el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...