Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia: o sa MORI de cald in maneca lunga. Eu am murit de cald in rochie pana la sani: http://www.biensavvy.ro/Colectii/32/1863/Rochii-de-mireasa/Bien-Savvy-/Rochie-de-mireasa-Marry-Me/1

 

 

Si daca nu as fi avut crinolina pe sub, cred ca il bagam pe sot cu un eventai sa imi faca vant, e crunt de cald in rochii. Mare grija cum ti-o faci, serios.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut ca marturii pixuri personalizate. Si au placut f mult, ca invitatii le-au folosit sa ne lase mesaje pe placecard-uri :)) desi noi nu gandisem asa ceva, ca eu nu suport chestiile alea cu guestbook, unde mort copt, trebuie sa lasi mesaj. Asa ca ei au mazgalit din propria initiativa in placecard (unde se bagau si banii).

 

Pixurile erau in doua culori: rosii la femei si negre la barbati. Pe Ele am scris numele noastre si data casatoriei. Nu mai stiu cat ne-au ajuns pixurile, daca vrei, ma uit si iti zic.

 

Iar placecardurile au fost facute de mine si cum foarte mandra de ele :D Dar eu am avut doar 70 de invitatii, unii erau familii, deci nu erau ff multe placecarduri. Vreo 40-50 parca.

 

O sa revin cu poza la pixuri si placecards si nr de masa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, sunt varza! Tu ai zis septembrie si eu am numarat din martie, de parca inca am fi in martie :))

Eu am ramas cu gandul la martie =))

Ai fost tare [:-)))] [:-)))] [:-)))]  Tu inca traiesti in martie [pup] Oare mai astepti sa nasti, sau macar cu micul V te-ai obisnuit? [soricel]

 

Andik, si sotul meu a vrut/ar vrea sa-mi ia o masinuta hidramata, insa i-am zis sa nu se grabeasca, pentru ca oricum scoala si examenul le fac/dau pe masina normala.

Daca dai examen pe hidramata, se specifica in permis si numai hidramata ai voie sa conduci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juia, lasa complexele. O sa fii frumoasa serii, cu tot cu mainile tale de balena. Desi nu te cred ca ai mainile nu stiu cum, numai tu ti le stii asa, numai tu te uiti la maini. Eu una, nu ma uit la brate cand ma uit la o mireasa. MA uit la fata ei, sa o vad cum vibreaza de fericire.

 

 

 

 

Pot sa iti dau si videoclip de la nunta noastra cu highlights, pt inspiratie, poate te ajuta cy ceva, daca vrei imi zici si ti-l dau link de pe youtube.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut un "experiment": mancare (mult) mai putina......... a scazut simtitor productia de lapte. Mancare mai buna (nu neaparat mai multa)........... a crescut productia.

In conditiile astea............ cum o sa slabesc eu? :((((

Iar astept intarcarea sa pot slabi? [smulgpar]

citisem undeva ca atata timp cat alaptezi, corpul face stoc de grasime si o tine ca rezerva in caz de nevoie; desi alaptatul consuma o gramada de calorii, sunt slabe sanse cu slabitul..

eu n-am reusit sa slabesc deloc, dar sunt fericita ca am gasit o rochita care-mi vine si nu trebuie sa investesc pentru nunta la care merg peste 2 saptamani

 

merita din plin efortul sa-ti iei carnetul, iti da multa independenta.. si tu ai noroc ca nu te cicaleste nimeni din dreapta (eu una prefer sa conduc cand sunt singura)

 

Andika, ;p, am luat modelul de pe gotica.ro :))

 

Arry, oricum mor de cald, dar maneci imi trebuie neaparat pt ca am brate de balena... sau ma rog, asa ar arata o balena daca ar avea brate

iti faci rochie cu negru? nu te-ar avantaja mai degraba niste maneci scurte sau 3/4?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...