Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce bine o fi , Andika! Si cum.adoarme el asa singurel? In patut direct? Nu caraie deloc?

in patut, in bouncer, in pat langa mine, unde apuca. de obicei adoarme pe umar la ragait si il pun oriunde. si cand nu adoarme imediat dupa ce papa, gangureste in bouncer si adoarme acolo cand oboseste. din punctul asta de vedere suntem norocosi. sper sa ramana asa.

si nu caraie deloc doar cand ii e foame. de cand am scapat de colici, doar la foame ii auzi gura:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in patut, in bouncer, in pat langa mine, unde apuca. de obicei adoarme pe umar la ragait si il pun oriunde. si cand nu adoarme imediat dupa ce papa, gangureste in bouncer si adoarme acolo cand oboseste. din punctul asta de vedere suntem norocosi. sper sa ramana asa.

si nu caraie deloc doar cand ii e foame. de cand am scapat de colici, doar la foame ii auzi gura:)

La fel si aici. :-))

Doar ca se pisiceste de fitze cateodata cand e plictisita si n.are chef de nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andi nu plange deloc noaptea, chiar daca nu are somn, se agita singurel in patut, dar nu plange. Inca din prima noapte insa l-am cam invatat ca noaptea e noapte si se doarme - lumina de veghe, pozitie diferita in patut fata de ziua, cand ne trezim il schimb si alaptez pe muteste, doar pupaturile sunt admise, dar nicio vorba. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Doamne ce dragi îmi sînteți cum vă agitați pentru bebelași!

pupici tuturor!

Măduzz revin cu o întrebare. Mi-am făcut programare pt control la d-na dr Kovacs Tunde, asta fiind joi. Ieri am fost la d-na de Nicorici , mi s-a recoltat pt analize -în 10 zile avem rezultate și am îndrăznit să o întreb de un medic ginecolog(mă gîndeam că are vreo preferință). Mi-a recomandat-o pe d-na de Rotaru, dar am înțeles că  se poate naște la Stanca (!!). Te rog îmă poți spune părerea ta.

Adică se naște la stat cu alt medic decît cel care ți-a urmărit sarcina sau poate veni același dr și la stat. Să o schimb pe dr Kovacs cu dr Rotaru sau nu??

Mă gîndisem la dr Kovacs pt că am auzi t că este f bună la eco, că dr Stamatian are încredere în ea și parcă m-aș fi orientat spre Gine1 pt naștere.

Mă învîrt în cerc, eu îmi cînt eu îmi descînt  [batcap] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...