Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Aleze eu iau happy, sunt cam 20 de lei setul de 10 bucati, o bucata e fix cat masuta de infasat. Sunt super ok, problema e cu bubu al meu care nu le suporta curate, la fiecare aleza schimbata trage cate un partz cu stropi si gata, o face a lui. Inainte le schimbam instant, acum le tin pana devin de nefolisit, o pata mica nu face asa de rau. In medie cam 10 de aleze pe luna se duc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Teodora, eu sunt o mamica cu trombofilie si, desi locuiesc in TM, stiu destul de multe despre spitalele din Cluj.

Pe dr Kovacs o cunosc personal si am fost la o eco morfologica la ea cand eram insarcinata cu primul copil si am povesti putin si despre trombofilie si stia destul de multe. Pe dr Rotaru o stiu doar din povesti, am o prietena care a nascut cu dansa si ea tot cu trombofilie si a fost f multumita. Eu zic sa mergi pe mana hematologului si sa mergi la dr Rotaru si daca sunt probleme pe parte morfologica poti merge la Tunde la o a doua parere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teodora, eu sunt o mamica cu trombofilie si, desi locuiesc in TM, stiu destul de multe despre spitalele din Cluj.

Pe dr Kovacs o cunosc personal si am fost la o eco morfologica la ea cand eram insarcinata cu primul copil si am povesti putin si despre trombofilie si stia destul de multe. Pe dr Rotaru o stiu doar din povesti, am o prietena care a nascut cu dansa si ea tot cu trombofilie si a fost f multumita. Eu zic sa mergi pe mana hematologului si sa mergi la dr Rotaru si daca sunt probleme pe parte morfologica poti merge la Tunde la o a doua parere.

Mulțumesc pentru sfat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teo, NU LA MIRONIUC,!!! Orice altceva dar nu te duce la ea!! Stiu doua femei pe care le-a nenorocit, una dintre ele fiind sora-mea. De dr Rotaru am auzit numai lucruri bune. La fel si de dr Kovacs. Eu am nascut baiatul la Stanca si am fost foarte multumita. Nu stiu acuma cum e dar atunci era ok. Salon de 3 paturi, toaletare dimineata, facuta de asistente, personal super dragut fara sa astepte ceva. Singura buba era ca baia era pe hol dar s-o fi renovat de atunci. De Gine1 nu zic nimic pt da a trecut mult timp de cand n-am mai calcat pe acolo. Mie mi-a lasat un gust amara dar daca fetele spun ca acuma-i in regula crede-le pe ele. Totusi, parerea mea e ca, la problemele tale, mai buna ar fi Gine1. Cred ca-i mult mai dotata. Dar nu cred ca un medic de la Stanca poat veni la Gine1 sa-si asiste pacienta. Sau invers, cineva de la Gine1 sa mearga la Stanca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teo, NU LA MIRONIUC,!!! 

Dragă baby la Mironiuc am fost pentru sarcina anterioară și uite ce s-a întîmplat...

Nu zic că ea e de vină, dar poate dacă și-ar fi dat interesul mai mult alta ar fi fost situația acum.

Dumnezeu știe! Oricum încă nu mi-a trecut și nu cred că se va întîmpla prea curînd.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...