Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Fata mea nu prea se partzuleste-vorba Ginei domnisoara. Doar cand face kk.Eu nu.i mai dau nimic de colici.N.am folosit nici o sticluta de Espumisan intreaga .Si mai am 1 de Colief nedesfacuta.La Robi am folosit cateva multe.

Eu aleze tot happy sau seni folosesc-au acelasi pret si ramana pe masa de infasat tot timpul pana se murdareste.Dar ma tine 1 sapt minim una.

Gina cred ca saracele fetele care nu dorm noaptea sunt chiaune.

Andi a fost ok crema de cap cu acid salicilic?Ca mi.a recomandat si mie pediatra dar d.abia maine o iau.

Sim noi la fata folosim Sudocrem la fund.La baiat inca folosesc bepanthen.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Se vorbea la un moment dat de bebelusii care isi tin capul, Tudor din prima zi ilsi rotea capul dintr-o parte in alta si sprijinit in maini isi ridica bine capul de pe la vreo luna, azi am reusit sa ii fac si poza.

 

 

Asa si al meu sta si cand e nervos il tine si mai sus si mai ca se rostogoleste. E mandru dl. Sot de el, spune ca o sa dea bine cu capul (la fotbal) :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New life a nascut cu doctorita de care zicea Teodora la Gine 1

ai dreptate bujor. imi aduceam eu aminte, dar nu stiam care din voi.

teo, cand intra new poate iti spune mai multe de ea, dar din cate imi aduc aminte ea a fost super multumita.

stiu si de surcel ca e super ok.

ar mai fi si muresan, si...toti sunt ok pe acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata mea nu prea se partzuleste-vorba Ginei domnisoara. Doar cand face kk.Eu nu.i mai dau nimic de colici.N.am folosit nici o sticluta de Espumisan intreaga .Si mai am 1 de Colief nedesfacuta.La Robi am folosit cateva multe.

Eu aleze tot happy sau seni folosesc-au acelasi pret si ramana pe masa de infasat tot timpul pana se murdareste.Dar ma tine 1 sapt minim una.

Gina cred ca saracele fetele care nu dorm noaptea sunt chiaune.

Andi a fost ok crema de cap cu acid salicilic?Ca mi.a recomandat si mie pediatra dar d.abia maine o iau.

Sim noi la fata folosim Sudocrem la fund.La baiat inca folosesc bepanthen.

 

Monica, eu eram cu crema aia..l-am dat o singura data si o mare parte din coji s-au dus. Bona lui V (e medic pediatru pensionara) zice ca trebuie facut 3 zile consecutiv tratamentul dar eu nu am apucat sa-l dau 3 zile...acum il spalam cu sampon de la mustela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate bujor. imi aduceam eu aminte, dar nu stiam care din voi.

teo, cand intra new poate iti spune mai multe de ea, dar din cate imi aduc aminte ea a fost super multumita.

stiu si de surcel ca e super ok.

ar mai fi si muresan, si...toti sunt ok pe acolo.

Mulțumesc fetelor!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teo, NU LA MIRONIUC,!!! 

Dragă baby la Mironiuc am fost pentru sarcina anterioară și uite ce s-a întîmplat...

Nu zic că ea e de vină, dar poate dacă și-ar fi dat interesul mai mult alta ar fi fost situația acum.

Dumnezeu știe! Oricum încă nu mi-a trecut și nu cred că se va întîmpla prea curînd.

da, si-a cam pierdut interesul. stiam ca e buna profesionista, dar am auzi, intr-adevar, din mai multe parti ca nu-si prea da interesul. si e un pic cam dura cu pacientele...(din auzite)

da, rotaru nu cred ca poate asista nastere la gine I.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...