Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby mic si suparacios, si mie mi s.a parut amuzant cum ai citat tu la sfatsit, dar amuzant in sensul ca ai fost tare draguta. Nu cred ca Maddutz ras la modul rautacios si superior de postul tau.

Hai lasa supararea si vino aici la dragalit :-*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, asa ma simteam si eu in primele trei sapt, parca traiam viata altcuiva, apoi am inceput sa primesc vizite din partea prietenilor si rudelor si am inceput sa.mi revin usor,usor.

Cateodata, mai ramane soaxra cu fata ca sa mananc si sa ma spal pe fatza, dinti, si uit cum e sa ai copil si cum reusesc sa ma descurc cu ea, apoi o revad si imi amintesc cat sunt de recunoscatoare ca am un copil sanatos si frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby tot ce pot sa iti spun e ca datorita tie eu am inceput sa citesc pe forumul vostru; si asa am recapatat incredere si speranta ca voi fi si eu mama, citindu-va pe voi; daca mi-ai lipsi mie care nu fac parte din grupul vostru de mamici - imi place stilul tau direct si transant de a spune lucrurilor pe nume (sa stii ca uitandu-ma in jurul meu la cei care au copii iti impartasesc multe dintre opinii, desi in carti se recomanda altceva) - im dau seama cat le vei lipsi celor cu care ai inceput Odiseea de martie; 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, eu deja sunt in saptamana a 7-a. Sunt cu mama, cu sotul. Am primit si vizite, iesim si la plimbare. Dar mi se paaare muult prea greu. Nu mai rezist in ritmul asta prea mult. Nu stiu celelalte femei in situatia mea ce fac si cum se descurca dar eu sunt terminata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, eu eram cu crema aia..l-am dat o singura data si o mare parte din coji s-au dus. Bona lui V (e medic pediatru pensionara) zice ca trebuie facut 3 zile consecutiv tratamentul dar eu nu am apucat sa-l dau 3 zile...acum il spalam cu sampon de la mustela

ns si scuze pt confuzie.Sunt chiauna;citesc tot dar mai incurc borcanele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...