Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de sept-oct 2012 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 412
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gabi - mulțumesc. Sper sa fie ok Andrei si sa ne întoarcem cu bine. Au fost la daycare?

 

Kytana - eu m-am lăsat la dush si storceam Putin ca sa descongestionez sânul. La mine nu a fost nevoie sa pun nimic. Am avut noroc.

Weekend fain, la multi ani Mariilor, Marianelor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu' Gabi, asa facui! Aproape ca nu mai dor deloc, mai urmeaza imediat niste frunze de varza. 

 

Norma, concediu placut! O sa imi fie dor sa te citesc, dar vii tu cu forte proaspete :D

 

Noi suntem binisor, Luca de la 2 a sarit din patut si pana dimineata s-a foit langa mine in pat de nu mai stiam ce sa fac sa adorm. Zombilache e nitel spus. eh, macar e sanatos si voios. 

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello girls,

am ajuns cu bine, am vizitat muuuuulte, mă dor picioarele.....am papat o pizza buuuuuna. Maine o luam de la capat, luni la Vatican si marti acasa. Nu mă pot relaxa chiar 100%, îmi e gandul la ANDREI, dar cred ca e normal. Peste tot sunt familii cu copii mici dormind in cărucioare intr-o caldura imensa, in gălăgia turistilor.

Va las ca sunt obo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello,

 

Noi am fost la mare 3 zile. A fost fb. Ne-am plimbat mult, ne-am simtit super. Vineri ne-am dus direct in Vama sa ne intalnim cu prietenii. Sambata dimi in Venus cu fostii colegi, dupa amiaza in Cta la un botez, iar seara si duminica in Mamaia :).

Am facut un mic antrenament pt concediu - peste 2 sapt plecam.

 

Btw, Norma, concediu placut!

Corina, imi pare rau pt ghinionul cu firma.

Kyt, ma bucur ca e bine bb. Cu Luca, nu cred ca se intarca el asa usor...;)

Gabi, in we asta cu botezul am dat iama in mancare si dulciuri mai ales! Ce regim?! Mamica botezatei e de peste Prut si candy bar-ul era cu bomboane Bucuria. Va dati seama!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...