Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rufus, o gramada de oameni stateau turceste relaxati pe buza rapei. Ale mele, uite! Ca nu pricepeau de ce fac semne disperate de repliere cand ele abia incepusera cu uaaaau si mooooaaaa... Nu mai zic ca peretii aia sunt escaladati de familii cu copii de cativa anisori atarnati in corzi...

Am mai indurat o data asa necaz in roata mare din Prater cand m-am lasat induplecata de niste musafiri sa urc. Mamica... toate bune pana a ajuns cabina noastra mot in varf. Si a stat, si a stat, de-a naibii a stat cat sa ma ia pe mine cu dusuri scotiene (ce-am frate cu scotienii astia, azi?!).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde? unde? cand? Te opresti la o cafea /ceai/visinata ??? 

 

In Grozavesti [:)]

O sa fim un grup de 10 - 12 persoane.. asa ca inca nu stiu cum o sa ajungem in zona, posibil sa inchiriem o dubita care sa ne duca direct acolo. Daca venim cu masini, atunci probabil o sa trecem / revenim (pe parcursul sederii) prin Piatra Neamt. Te anunt [:)] Cand e cu grupu' e mai greu de stabilit...

 

Dar zona e superba, sigur mai venim [:)]

Acum doi ani am fost aici: http://www.balador.ro/ (cred ca e prin zona ta,  nu?) si ne-a placut tare mult.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

guten abend

 

 

 

 

cum e evaluat Site-ul asta? ma frig?

 

 

 hm, nu stiu ce sa spun. noua ne-a spus un nene ce lucreaza la politie despre seiturile de filme ca aproape toate sunt ilegale. si pe multe le bruiaza politia cu scopul sa iesi de pe ele. 

noi ne-am uitat si inca ne uitam cateodata pe filmehd, dar seitul e ilegal si bruiat de politie. 

la ce spun eu sa fi atenta, daca ti se cer date sa te inscri acolo. sub nici un aspect sa nu faci asta. 

 

karu, frumos acolo, dar doar de la distanta. 

 

ne uitam si noi la euroviziunea dar am pierdut melodia Romaniei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai e movie4k.to....noi ne uitam la filme dublate in germana (ca al meu asa e invatat)...sunt mai multe link-uri pt filme...daca link-ul te duce la site-uri ciudate, sa nu descarci nimic...noi stim ce link-uri sa folosim...dar nu am mai vazut filme de anul trecut...si vezi ca pe anumite link-uri apar la inceput niste tipe xxx...dar treci peste ele...sunt de fapt PC-uri...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...