Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata! [cit]

 

Mi-e capul mai limpede azi si ma simt mai bine, in sfarsit! [il]  Aseara am stat pana tarziu in noapte si m-am dus pe fiecare site pe unde mi-am adus aminte ce aveam de recuperat si mai cu sau fara succes am reusit pana la urma sa strang toate confirmarile pe care le pierdusem [pk]

 

Elyda, multumesc [pup], nu stiu daca gmail o sa imi puna email urile pierdute la loc, dar oricum am rezolvat, Din ce am gugalit eu pe toate forumurile si chiar si la help center ul lor se zice ca odata ce le-ai sters si din cosul de gunoi, duse sunt. Eu am facut un special request aseara tot mergand din link in link, sa vedem daca mi le pune la loc...ca vad ca nici contactele persoanelor nu le mai am, deci nu mai pot da email la nimeni ca nu le mai aveam scrise pe nicaieri... oricum, nu multa lume imi scrie mail uri [:D] Tu ce mai faci, ce mai spui? A iesit soarele dau inca ploua?  [flo2]

 

Glimmer, La multi ani![artif] 

 

Karula, da, cerbii aia asa aveau coarnele, frumosi tare. La intrarea pe domeniu scria: Kill your speed not the deer! si arata acolo ca de la inceputul anului au fost omorati 4 si anul trecut 8! Ce pacat si cat de multi speedy gonzales, unde scrie clar maxim 20 miles/h  [fal]

 

Rox, daca nu de la mancare si nu are nici o legatura, atunci de ce ma doare capul? de la vreme?  [help]

 

O zi buna va doresc si o saptamana asemenea! [biz] la noi e gri si frig, bate vantul.... cred ca mai dureaza cateva zile pana avem primavara inapoi, ca ieri se simtea asa un inceput de iarna [:D]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, daca nu de la mancare si nu are nici o legatura, atunci de ce ma doare capul? de la vreme?  [help]

 

nu dear, io ziceam ca nu e normal, nu ca nu are legatura.....poate daca ii zici medicului de familie asta, poate o convingi sa iti faca o ecografie abdominala..?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Mulţumesc pentru urări.

 

 

Glimmer, felicitari pentru trandafirasul din cununa vietii [:)]

La multi ani!

 

(Si ia zi...e mare cununa aia?)

 

 

Da' de ce scriseşi aşa mititel?

Ei, ia să vă văd ce memorie aveţi. În plus, vă spun că e un număr care se citeşte la fel şi de la cap ca coadă, şi de la coadă la cap şi e mură-n gură.[:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...