Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Glimmer! [flo2]

Aalina ti-a spus Buflea, pt clasa 1 sunt 30 adunari -scaderi in maxim 3 min. La noi adunarile-scaderile au fost de pana la 20.

 

Nu stiu daca m-ati ignorat [:)]  sau ati omis [:)] , eram curioasa daca s-a dat start la campania "vederi pt Alex" (al lui Buflea), pt ca mi-as dori si eu adresa lui Buflea pe PM.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aqai, habar nu am cum taia iarba cel dinainte, poate cu un fel de  coasa din ala electrica...dar  casa a fost nelocuita cativa ani pana sa o cumparam noi.

stai ca tu ma intrebai cum "traia" iarba?...cum sa traiasca...ca toate buruienile...cresc si sunt happy fara sa le uzi....pe cind pt orice floricica treb sa o bibilesti si sa o uzi...si sa o sapi...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Glimmer! [flo2]

Aalina ti-a spus Buflea, pt clasa 1 sunt 30 adunari -scaderi in maxim 3 min. La noi adunarile-scaderile au fost de pana la 20.

 

Nu stiu daca m-ati ignorat [:)] sau ati omis [:)] , eram curioasa daca s-a dat start la campania "vederi pt Alex" (al lui Buflea), pt ca mi-as dori si eu adresa lui Buflea pe PM.

Nu Soro ..."campania" s-a anulat din superstitiile maica-sii :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aqai, habar nu am cum taia iarba cel dinainte, poate cu un fel de  coasa din ala electrica...dar  casa a fost nelocuita cativa ani pana sa o cumparam noi.

stai ca tu ma intrebai cum "traia" iarba?...cum sa traiasca...ca toate buruienile...cresc si sunt happy fara sa le uzi....pe cind pt orice floricica treb sa o bibilesti si sa o uzi...si sa o sapi...

 

Noi tre' sa bibilim si iarba, dar nu o facem la nivelul dlui buflea:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi dupa ce am luat casa...nu stiam ce sa facem cu buruienile ca erau prea mari, ne-am apucat intr-o zi sa le zmulgem...toti 3 cu mic, cu mare...dupa vreo ora  de stat aplecati timp in care ne-a venit mintea la cap. eu am zis ca nu mai fac un pas inainte ca mi-e frica de serpi...pe bune ca sunt(din aia cu clopotei).

 sotul atunci a vorbit cu niste mexicani si nu mai stiu citi $ le-a dat dar ne-au smuls-o ei pe toata sa o dea la caprele lor.

dupa ce am bagat si escavatorul  pt platouri, iar s-a mai dus din ele...acum preferam sa o ardem cu chimicale...desi imi pare tare rau ca suntem nevoiti sa otravim pamintul.

pepper e innebunit dupa iarba verde...cand il duc la plimbare pe fiecare portiune de iarba se opreste, se taveleste...sau se aseaza de nu-l mai pot ridica.

 

la nivelul dl buflea, noi nu vom fi niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle,

noi vroiam in we sa mergem la piscine. dar culmea ca a fost asa vint puternic...ceea ce se intimpla rar...si a fost rece 75'. saptamana asta sunt 90

William a plans de ciuda si ca sa-l impacam l-am dus la restaurant.

nu stiu de ce zici tu ca 75 e rece aici la 75 faci plaja e asa de cald ca te sufoci [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...