Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

Aoleu, Rox, Altex nu-i la noi in batatura, aia ne mai lipsea dupa asa o zi!! Am citit tot-tot. Mi-adun puterile, poate raspund: vai ce gradini frumoase! Sper ca sunteti toate constiente ca aveti niste comori!

 

Asa as vrea sa sar peste niste etape si nu stiu cum! Una ar fi asta cu moda, moda turmei vreau sa zic :( Mai e aia cu muzica (deocamdata inghit o Shakira si zic bogdaproste ca doar asta e pe langa subiect in familie, dar tare mi-e teama, tare mi-e teama...)

Si mai e aia cu primul mucos bubos cu care o sa se pupe de-adevaratelea :))

 

Nu stiu ce sa fac cu ziua de marti, s-au aglomerat niste activitati de-ale copiilor aiurea, si fara putinta de schimbare. Si ziua se incheie apoteotic in bazin. Practic pana acasa le tarasc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Karula,

 tare mi-e teama, tare mi-e teama...)

Si mai e aia cu primul mucos bubos cu care o sa se pupe de-adevaratelea :))

 

..

tu mai ai de asteptat ceva ani la mine ziua ai bate la usa [alcool] [fri] taicasu deja face urat dar se linisteste el, eu [help] ma rog tot sa se amane momentul, ca tot imi povesteste de ce baietel ii place ei bine ca ala o ignora la greu deocamndata [pk] si eu tot o dau ca ce bine si frumos e sasi traiasca copilaria si uite asa se apropie anul scolar pe sfarsite si am scapat sa vedem ceo fi la anu [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu la moda nu ma impotrivesc prea mult atat cat e in bunul simt(am fetita [:)] ) ca daca nui iau cam ce vrea ea, nu imbraca, si am aruncat bani pe ferestra, dar cam si stiu pe ce butoane sa apas sa o mai influentez putin [pk] asa ca nu prea sare calul, mai las eu putin ea lasa mai mult si eu am castig de cauza fara ca ea sa realizeze [:)] ma diabolica ce sant

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e si Marcia, daca nu ii place, nu poarta...asa ca mai bine isi alege ea ce vrea...ca altfel le dau de noi mai departe  [:)] ea inca uraste baietii, dar pe la 14 ani tot vrea sa aiba prieten  [batcap] asa a declarat...dar pana atunci mai am 3 ani  [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata... ploaie si vant. ce primavara bestiala!!!

 

 

Aoleu, Rox, Altex nu-i la noi in batatura, aia ne mai lipsea dupa asa o zi!!

 

ah, bine ca ati scapat. nici nu stiu daca a fost chiar nebunie....

 

Strumph, ai luat ceva ptr maseaua aia? o vizita la stomatolog ceva? ca tot vorbeam saptamana trecuta.... [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Netaza si de la mine. Urat afara. Ploua si iar ploua, bate vantul frunza-n dunga, optimismul mi-l alunga; bate vantu' dintr-o parte, melancolia-i ici, vara-i departe.

 

Imi place regimul asta pe care-l tin.

Pai in primul rand dupa 3 zile mi s-a facut rau da' rau a-appoi ieri nu stiu cum am ajuns prin fata placintariei moldovenesti din Piata Romana. Am impartit cu prietena mea una placinta cu varza acra, una cu carne, 4 mici, cartofi taranesti, un pahar cu vin si cuburi cu geata.

sunt extraordinar de bune placintele astea!

 

Acuma ca ne-am lovit de chestia asta ne-am propus sa mergem de 2 ori/saptamana si sa mancam cate o placinta cu diverse umpluturi si alte bunatati de pe acolo.

 

===

Pisicuta mea a mancat aseara singura. In timpul asta nici eu nici fii-mea nu ne-am miscat, nu am respirat.  Si a mancat mult, mult.

 

Doar ca miauna cam mult cu toate ca i-am zis ca daca vrea sa obtina ceva de la mine sa roage frumos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...