Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

Karu, sanatate multa copilei [flo2]

Marcia a avut de 2 ori streptococ (de ce natura, habar nu am, ca nu mi-au spus), intre astea doua dati, a facut si pneumonie....bat insa in lemn, dupa ce i-am scos polipii nu a mai avut probleme si nici nu a mai racit...asta se intampla acum 4 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc, dragelor! Ii venim noi de hac, uite, pana si ceaiul se bea fara discutii daca tot se aduse vorba de niscai injectii :D

Dar cat a fost Alex in spital, evident ca nu ma puteam abtine sa ma gandesc ca de fapt si Chira avusese acelasi crocobaur cu putin timp inainte... Acum deja atat de repede luat din nou... In creierul meu se lupta moldaminul din Romania cu 10 zile ospen aici si uite asa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, ma gandesc la tine! Ce suflet mare ai tu [il]  [flo2] 

Strumfi, erau jucarii noi; plus varsta cand mai greu inteleg cu impartitul; eu nu va povestesc cum era cu Turbo la varsta asta; in fiecare zi mergeam in alt parc; fugeau mamicile cand ne vedeau... nu numai scandal, dar era cumplit de agresiv; ce vremuri grele am indurat intre 2.5-3.5 (cica anii astia seamana cu adolescenta, vai de capul meu [:-)))] )

Ziki, ce tare esti!! Bafta maxima in continuare

A inceput ploaia; ieri Turbo a zis ca va fi tornada in capitala.... mie mi-ar placea sa vad una; am prins-o pe cea din '91 din Vama Veche.. o frumusete; mai conteaza ca ploia care a venit noaptea ne-a inundat??? Nope, ca noi aveam cort cehesc si a rezistat mult mai bine.. nu am avut sacii de dormit uzi

Fug la treaba si revin sa termin de citit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschi, si Turbo a mers mult in 4 labe; s-a ridicat dupa un an si a durat putin pana sa alerge.... are aproape 8 ani dar din pacate tot are probleme de echilibru si nu stie sa cada... deci, fiecare pas in alergare imi da emotii [batcap] (tot ma gandesc sa caut disc pentru echilibru, am vazut eu pe undeva, dar nu mai stiu unde)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, la cat de neplacut vad ca poate fi strep-ul asta, Chira merita si tv-ul si alintaturi multe. 

 

Ziki, tu ca la maraton, iti tinem pumnii sa te tii tare pana la capat!

 

laura, am inteles bine ca gemenii tai sunt dreptaci/ stangavi? Super tare! Si imi place si explicatia vivianei.

 

rox, ai inregistrari cu patrick din studio? Si te-ai mai uitat la vikingi? Noi am terminat sezonul 1 si cam luam o pauza, era cam lalait spre final....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschi, si Turbo a mers mult in 4 labe; s-a ridicat dupa un an si a durat putin pana sa alerge.... are aproape 8 ani dar din pacate tot are probleme de echilibru si nu stie sa cada... deci, fiecare pas in alergare imi da emotii [batcap] (tot ma gandesc sa caut disc pentru echilibru, am vazut eu pe undeva, dar nu mai stiu unde)

 

poate ai vazut la lidl (magazin sau catalog) sau la noriel, au o jucarie de genul discului acela...sau la dechatlon... ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, dragelor! Ii venim noi de hac, uite, pana si ceaiul se bea fara discutii daca tot se aduse vorba de niscai injectii :D

Dar cat a fost Alex in spital, evident ca nu ma puteam abtine sa ma gandesc ca de fapt si Chira avusese acelasi crocobaur cu putin timp inainte... Acum deja atat de repede luat din nou... In creierul meu se lupta moldaminul din Romania cu 10 zile ospen aici si uite asa :)

 

 nu se mai face moldamin aci dragalasa mea. tot ospen se da ;)

 

Aqai, nu am decat de acasa, am pus parca saptamana trecuta. nu merge in studio.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce m-as muta eu prin Americi (cat mai la sud, cat mai la sud!) luna asta, sa scap nitel de euromancatoria de doi bani. Dintr-o parte da-i cu eurovizionu' ala, din alta parte da-i cu europarlamentarii si alegerile falimentare, peste toti si toate plutind euroscepticii paranoici...

Ploaia care va veni, le va potopi pe toate... Cum e in tara? A venit tornada? S-au scos barcile?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...