Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

ziua buna 

 

multumesc de incurajari. in afara de o durere in spate si cand ma misc, nu am nimik special. tre sa merg maine la control la medicul de familie sa-mi scoata Verband-ul. 

astazi am avut voie sa mananc ce vreau, de saptamana asta pot o data pe saptamana, o singura masa pe zi sa mananc ce  vreau. asa ca am ales pizza. delicioasa  [pk] si o bucata de cremsnit, pe care l-am facut aseara special ptr astazi. 

 

roxana, medicul oncolog a fost cam impotriva cand a vazut psoriazisul pe lista, insa familia donatorului a spus ca prefera sa-l aiba cu psoriazis si in viata, decat sa moara. 

cateva saptamani in urma, coboram la pauza cu liftul. la etajul trei s-au urcat doua doamne, una mai tanara si alta mai in varsta. cea tanara plangea si tot vorbeau intre ele.... eu auzeam. doamnele au coborat in parcare, eu am mers mai jos in Keller. 

cand am iesit din lift, nu stiu ce sa intamplat.... o mana mana nevazuta ma intors inapoi, le-am ajuns pe doamne cand urcau in masina. si ce-am strigat dupa ele.... de le-am si speriat. 

asa am ajuns sa merg sa fac teste sa vedem daca sunt compatibila. 

sansa acestui barbat este un transplant de maduva, are leucemie. nu cunosc amanunte, nici nu vreau sa stiu mai multe. 

 

nu va puteti inchipui bucuria acelei femei tinere.... eu stiu exact ce s-a intamplat atunci la lift, stiu exact ce ma intors inapoi. sper doar ca acel barbat sa se recupereze si sa se intoarca la familia lui. 

si nu, nu cred ca am facut nimik deosebit. in fond, toti suntem, sa zic asa, datori celorlalti cu un ajutor la un momendat. trebuie doar sa fim atenti la ce se intampla in jurul nostru, chiar langa noi. 

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

didi, frumosi feciorii tai. 

 

karu, sanatate copilei. 

 

mickyy, o imbratisare de la mine.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare...eu sunt cu eva la un fel de loc de joaca care are si tiroliana.e safe se opreste intr-un perete capitonat.s a dus eva s a prins de manere s a descurcat super dar s-a oprit in perete cam brusc...sunt mandra de ea...am ras cu oprirea brusca si s-a suparat pe mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..kari...tot respectul...esti o femeie adevarata.

 

 

hai ca te-am prins. sigur ca-s femeie adevarata, am vagina si sani!!!  [pk]

 

auzi, am citit la nu'stiu'care'subiect (era vb despre protectia copiilor sau asa ceva)  ca vrei sa-ti cumperi pistol. ai inebunit maika?  pe primul care la-i gaurit (aoleu ce urat suna) te cazeaza politia la puscarie ptr tot restul vieti. nu rezolvi nimik, sti si tu asta. da profit de ocazie sa te urechez putin.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, doctorita noastra are 45 de ani (cand a terminat facultatea?) si i-a dat Anei acu' doi ani moldamin. Si acum tot aia i-ar da.

Ma cam enerveaza chestia asta...pai daca ospenul face la fel...la ce chinui copilul? Ca nu pot sa-ti spun ce suflet aveam sa o duc pe fata la injectie...

Culmea e ca dr e o tipa asa deschisa...e super. Dar vezi...pareri si pareri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...