Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

Alex, ce sa mai, bine facuti, bine crescuti baietii! [:)]

 

Alina, in cornetele uriase se gasesc preponderent dulciuri si alte prostioare (cu specific scolar) si se dau copiilor in prima lor zi de scoala in clasa 1. E tare tare frumos sa-i vezi pe strazi la 1 sept carand cornetele alea :D

 

Zi-ki, Zi-ki, Zi-ki! Mai trebuie? [pk]

 

Kari, te rog eu sa ai grija (si) de tine! [flo2]

 

Aqai, numai maine nu e iunie si mutam galeria peste ocean...

 

Soro, ia uite ce facea streptococica ieri :) Azi, dupa prima doza de ospen a inceput deja sa aiba pofte culinare...

post-1306-0-16278200-1400172998_thumb.jpg

post-1306-0-24679000-1400173080_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ptiu, da-o-ncolo de galerie, va anunt dupa eveniment :D

 

la prima cetire am crezut ca veniti voi peste ocean si ma repezeam sa va zic sa ne vizitati [:)]

 

eu tpt pandesc site-ul televiziunii pentru cand posteaza preview-ul la show... nimeni din toti cunoscutii mei nu are cable la televiziunea aia, dar am reusit sa dau de ei si imi trimit ei o copie a showului cu $ 35 :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca, Rall! De altfel, inainte sa plecam din tara am vrut sa ne mutam la Sibiu (bine, mai aveam si casuta de la poalele Fagarasilor care ne atragea in zona). Dar dupa chibzuinte indelungate care au durat o luna :D am decis schimbare radicala sau deloc.

 

Ce vrei, as zice ca valorile se vand bine in showbiz, Aqai! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A venit calduraaaaa!  [pk]  ptiu sa n-o sperii ca numa` bine ce a venit azi, sa mai stea nitel pe la noi, ca dupa o saptamana de frig si ploi, aveam nevoie sa ma incalzesc nitel!  [soricel]

 

Deci vara aici, noi fara tricouri  si haine de vara... ups! Am fost la ceva shopping ( si lins si alte vitrine neaccesibile [:D])  pentru mine si piscoata, cum altfel?! Apoi la plimbare in Hyde Park, ca tot e dupa colt de Oxford Street [;)] si hranit de rate, ca nu se poate sa mergem in parc cu lac si sa nu luam seminte pentru rate si gaste [:)]

 

Karula, multa sanatate Ianei, sa plece crocobaurul si sa nu mai gaseasca drum de intoarcere!  [dra]

 

Didi, zic si eu ca restul pinguinilor, baietii tai au asa niste figuri "nemtesti" , de chiar nu ai zice ca-s 100% romani!  [fum]

Kariguld, foarte frumos si demn de toata admiratia gestul tau!  [flo]  [flo]  [flo]  sper ca persoana respectiva sa se faca bine!

 

Intru si eu in casa sa fac ceva de mancare ca imi apare sotul din dotare si eu stau pe terasa la umbra  [clo]  Sophia uda florile si se joaca in niste apa cu cateva pietricele nu stiu pe unde gasite.... da` de odihnit trebuia sa ma odihnesc nitel ca ma dor picioarele rau dupa atata umblat azi  [alcool]

 

Va las poze sa va fac pofta de Londra! Anyone?! [:p]

 

In prima poza e unul din geamurile decorate de la Selfridges. Mi-a placut!  [biz]  restul pozelor din Hyde Park cu mandra hranind ratele si porumbeii cei foarte obraznici, au tabarat pe mine si punga mea si mi se urcau si in cap si maini si nu mai puteam scapa de ei  [fri] ...ba venise si o lebada foarte amenintatoare spre noi si in ultima clipa am tras-o pe Sophia sa n-o piste de manute?!  [help]  Cred ca se vad si londonezii la plaja pe sezlonguri si pe iarba , in pauza de pranz la un picnic mic adhoc ... iar florile cu trandafirii ar fi si mai frumoase daca ar fi toti bobicii infloriti, ca-s foarte multi... cred ca in vreo cateva zile daca tine cald o sa fie o explozie de culori si mirosuri!  [il] E superb acolo in coltul ala de parc cand sunt toate florile inflorite! 

 

 

Edit: ca vad ca mi-a ametit forumul ordinea pozelor, dar intelegeti voi  care si cum [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...