Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

hello pinguini,

am de dat citeva grade...astazi sunt 100= 38'(parca).

si William cica are ziua de activitati afara, in care ii tine afara del a12-2 .

noroc ca mi-am amintit de dimineata sa le dau la amindoi cu sunblock si sa isi ia sepcile.

 

culmea ca pe caldura asta ai mei vor iar creamy potato soup care normal se maninca iarna si hamburger cu buns (facut ela cuptor)

kari nu m-ar mira daca chiar tu ai fi cea compatibila. ce sa spun... [flo2]  [flo2]  [flo2] e deosebit cand avem curajul sa urmam voci care nu le auzim....am spus cam aiurea dar intelegi tu...bucatarisesc...acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa vedeti ce scandal pluteste la noi in weekend. Flavia a facut la scoala despre Statuia Libertatii. Si ce m-am gandit eu, sa mergem s-o vedem in weekend. Sigur ca am mai fost, dar erau mai mici si nu-si aduc aminte.

 

M-am uitat acum on-line, tururile in coroana sunt booked pana in Sep 2014. Really ? Asa ca putem merge s-o vedem pe afara ...cand colo, primesc email ca Alex are soccer. El nu joaca dar trebuie sa mergem sa sustinem echipa ...au fost draguti cu boala lui Alex, cadouri, vizite la spital, dinner acasa ...Moaaaama, sa vezi ce criza o sa faca Flavia cand aude ca din cauza de soccer nu mergem la Statuie ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, si eu zic sa va impartiti. Flavia se va simti data la o parte si ca ea nu e asa de importanta precum Alex. Sau merge Alex cu vreun coleg la meci si voi mergeti cu fata la statuie  [soricel] .

 

Didi, la noi nu e asa de frumos cum povestesti tu,  probabil ca noi suntem intr-o gradinita marisoara de oras.... Dar si eu de abia astept sa ii fac la pitic asa ceva  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuuu ...nu vreau. Ca vreau s-o vada si Alex.

Tu ai apucat sa vezi statuia ?

 

LAs ca Alex o vede alta data ....

 

Nu am apucat, deja nu o aveam pe lista, apoi cand am vrut sa merg (am primit ceva bilet la o croaziera cand am luat biletele pt Empire State) batea un vant groaznic, asa ca am zis pass. a fost vara-mea. Nex time :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...