Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

M-am gandit ...ii spun ca nu am gasit bilete si ca iau maine pt sapt viitoare. Nu vreau mai sa ne impartim ...vizitatul statuii dureaza o zi, ca intra si Ellis Island, stiti voi, insula cu emigrantii. E frumis daca mergem toti, luam lunch prin oras, cascam gura...nu se duce barbatul singur numai cu Alex .

De fapt eu am gresit, trebuia sa imi tin gura si sa vorbesc doar cu barbatul ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflici, eu cred ca din cand in cand e bine sa iti petreci ceva timp doar cu unul dintre copii, sa stai cu el fara sa fi intrerupt de celalalt, sa intaresti legaturile cu el, sa stai sa il asculti. O excursie in doi ti-ar fi oferit asta, mai ales ca Flavia a fost in ultimul timp ceva geloasa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dintre nori si ploaie! 

 

DidiAlex, super-faini baietii tai.Cel mare pare mai serios, iar cel mic are o freza si un zambet dementziale! Foarte frumoasa ideea cu "morcovii" aia. Cred ca face sa para foarte tentanta scoala [:)]

 

buflea, eu m-as duce numai cu fata la statuie si as trimtie baietii la fotbal.

 

Va las 3 poze de azi dimineata, plini de entuziasm , in drum spre scoala. [:)]

 

post-8889-0-35738100-1400221560_thumb.jpg

post-8889-0-43495300-1400221561_thumb.jpg

post-8889-0-69928600-1400221562_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma scoate si pe mine cineva din butoi?

Candva discutam despre butoanele pe care trebuie sa le gasim la cei mici? E clar ca eu iarasi nu am apasat pe ce trebuie; in ultima vreme sunt tot tafnoasa si nemultumita; si se vede; asa ca ieri turbo la meu a tras o criza de isterie ca pe vremuri, cand am mers dupa el la after; eu nu am putut sa-l calmez, nici nu dorea sa ma vada, tipa la toata lumea sa il lase in pace, dar am avut noroc cu o mamica care a stat cu el si l-a calmat... ce am facut eu? m-a luat plansul si deznadejdia [batcap] si am stat in bucataria de la after pana mi-am revenit. Nu stiu ce este cu mine, tot timpul obosita si fara chef; cred ca intru la menopauza, pe bune... astept rezultatele de la tiroida sa vad daca pe acolo e ceva ce nu merge bine.

Am stat aseara impreuna in pat la povesti; i-am explicat iarasi cum sa faca cand il apuca frustarile, ca eu sunt sprijinul lui indiferent ce a facut (iarasi nu a lucrat la teme, plus ca s-a certat cu alti baieti si venirea mea a declasant frustarea si teama, cred). Insa, recunosc ca supararea mea nu a trecut si inclusiv de dimineata eram bosumflata. El a uitat repede ce s-a intamplat; era mare veselie pe el aseara.

Didi, ce baieti frumosi ai

Karu, fi-ar sa fie de strep; sa treaca repede, repede; ce frumos stau ele in ploaie

Buflea, ma bucur de vestile bune din tara; mai greu cu moralul, insa poate isi revine, incet, incet

Viv, ce mai face pisi?

Aqai, pup vedetele [flo2]

Elyda, pe unde esti???

Strumfi, ce poze frumoase, frumoase!! Cum mai este cu durerea de cap?

Ma duc sa imi inec amarul in munca [fri] si sper sa treaca starile astea blu; macar de ar trece zbaterea ochiului ca deja a trecut o saptamana si tot se zbate [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...