Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari, ce rezultate faine ai tu cu programul pe care l-ai tinut? Imi mai pui te rog link, ceva in germana, ca incepe sa ma tenteze vazand ce rezultate da la tine!

 

Mi-e dor de Julika. Si imi fac griji de Buflici ca nu a mai intrat pe acilea. Hallo sefa, pai iti iei concediuu neanuntat de pe ghetar?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai nu vrea sa se inspire, vrea numai din capul lui , ca a zis ca e prea bun sa mai faca dupa instructiuni si alte cele :)

Hehe, pai nu sunt instructiuni, sunt doar poze cu rezultatul. Ma gandeam doar sa ii dea idei ce poate face da poate ii da idei ca mai are nevoie de lego  [:-)))] (la colectionari are efectul asta straniu Flickr, stiu din experienta). 

 

Weekendul asta vreau sa imi scot si eu din nou colectia la suprafata, nu am mai apucat sa fac poze cu ea si "mi-e dor". 

 

Si de abia astept sa o vad pe Vivi in costum de Star Trek. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a trimis fratele meu de multe ori documente prin posta romana, expres si cu semnatura de primire..le-am primit mereu...a durat insa cateva zile...trebuie sa semnezi o groaza de hartii cand primesti plicul, dar nu se cer acte...vezi pe site-ul postei romane, acolo sunt toate tarifele pt expedieri internationale...pretul e ft mic, in comparatie cu UPS, DHL & co...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, pai nu sunt instructiuni, sunt doar poze cu rezultatul. Ma gandeam doar sa ii dea idei ce poate face da poate ii da idei ca mai are nevoie de lego  [:-)))] (la colectionari are efectul asta straniu Flickr, stiu din experienta). 

 

Weekendul asta vreau sa imi scot si eu din nou colectia la suprafata, nu am mai apucat sa fac poze cu ea si "mi-e dor". 

 

Si de abia astept sa o vad pe Vivi in costum de Star Trek. 

 

ipad-ul sa traiasca, ne-om uita seara inainte de culcare.

 

dar il las sa-si consume pasiunea cu cartea asta noua intai, ca e asa captivat de ea, o duce si la scoala, si afara, sta pe deck si se uita la ea... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si aici e ziua mamei duminica (a doua duminica din luna mai); Marcia mi-a facut o felicitare la scoala, dar nu stie ca am vazut plicul :-)

 

Maine mergem la circ, circul national elvetian, Knie il cheama (e o familie)..sunt ft buni, am fost mereu in ultimii 4 ani...au si zoo (si pe-aia am vizitat-o de cateva ori); au elefanti si niste cai superbi (vreo 30 cred..albi si negri..o frumusete). De-abia astept, sunt mai rau ca un copil :-)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aschi,  [flo2]  trebuie neaparat sa precizez ca te-am admirat la ziar. ai asa un aer de adolescenta ..... linkul? caut indata. 

 

http://www.heilpraxis-krause.de/

asta e la noi la oras. dar precis sunt si la voi in zona. 

astazi am mai intalnit pe cineva la servici, o colega care  a lucrat la noi si care sa mutat intre timp. a slabit 18 kg cu metabolica balance si se mentine. nu am vazut-o de un an. si nu mai spun ce a intinerit, ca eu am trecut pe langa ea si n-am cunoscut-o. 

 

 

 

Aqai, o bomboan ade copil, asa o fetisoara angelica. de el spuneai ca striga la voi? ingerasul asta?  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Aqai, o bomboan ade copil, asa o fetisoara angelica. de el spuneai ca striga la voi? ingerasul asta?  [il]

 

 

ihi:D

 

si inca cum :) e plin de extreme copilul asta si are niste obraji ca niste mere, va jur, tare trista o sa fiu cand n-o mai sta la zmotocit

 

acum suntem in iubire mare....

 

eu sunt mamma, good mama

 

si el e alex, sweet alex :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumfi, vroiam sa-ti zic ca si alex al meu are din astea cu tac'su - de ex taica-su' vede hidrantul:

 

Alex, uite robotul!

 

no daddy! i told you millions of times! that is not a robot!

 

Ziki, b cum mai e cu examenele si cu familia grozava care te-a primit???

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

acum suntem in iubire mare....

 

eu sunt mamma, good mama

 

si el e alex, sweet alex :)

 

 

nici o grija. acuma semeni o samanta. nu va ramane fara roada. 

mai greu iti va fi cand alex-adolescentul iti va strecura un biletel in care sa-ti spuna, de ex:

-sa nu-mi spui puisor in fata prietenilor

-sa nu ma intrebi daca vreau mancare in fata lor

-sa nu ma strigi 'scumpete, hai la masa'

-sa nu ma imbratisezi in fata lor

 

-si altele de gen.....  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...