Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, discutii obisnuite: vacanta, mancare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 589
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hallou, Hallou ...

N-am plecat nicaieri ...am doar treaba la serviciu. Cica azi terminam si de sapt viitoare ne plictisim.

 

Am citit tot ...discutia cu mancarurile mi-a fost de folos ...maine ma arunc si eu pe o mazare si fasole verde. As face si o ciorba, dar astia ai mei, cand aud de ciorba ii apuca protestele.

 

Barbatul este schiop ...dar linistit. Cica daca il doare rau se duce la ER ...vad ca a prins curaj cu spitalul.

 

Alex e bine ...doar o mica ingrijorare mai am. A fost ieri cu ta-sau la doctor, i-a scos firele si cica undeva inspre cot nu e vindecat, muschiul este "tender" ...azi m-a sunat infectionistul sa imi dea trimitere sa ii ia iar sange di vrea sa-l vada iar saptamana viitoare. Doamne, sper sa nu o luam de la capat ...eu nu am vazut zona aia, barbatul zice ca mda, e putin inflamata.

In rest, a fost la scoala, sapt viitoare incep testele de stat, se cafteste cu Flavia, nu are febra ...deci totul normal.

 

Si la noi duminica este Mother's Day ...la noi celebrarea de la scoala a fost ieri ...dragutz, ne-au cantat, ne-au desenat, ne-au facut un acronim ...

 

Noi de 4 iulie ne ducem cu gashca la Ocean si stam 4 zile ...stiti voi, vacanta aia care o organizam eu prin iarna ...si apoi eu cu copiii in Romania la sf. lui August. Daca imi mai raman zile, sper sa mergem si de Revelion pe undeva ...eu vreau la ski fireste, astia ziceau sa mergem in Mexic ...frateee, dar sunt niste preturi de Revelion in Mexic de m-a luat ameteala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, am uitat sa va spun ca ieri ne-am trezit cu dinner la usa, comandat de familiile de la soccer. Cica sa ne relaxam in familie, acum ca Alex e acasa ...M-a impresionat, asa ca maine am decis sa mergem la meci, desi Alex nu joaca ...Barbatul zice sa cumparam si niste cupcakes.

 

Aqai soro ...si noi folosim ixl. Mai zici o data aplicatia aia de desenat pe ipad ? A treia oara, stiu si mi-e rusine 5 min.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...