Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbati care NU vor sex!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Guestus, wow, long time no see, bine ai revenit.. On-topic...cunosc o situatie cu " o data la 3 luni"...Poate, are cu ce, dar nu are chef/libido.Asa e el.Pretinde ca e stresat/obosit, dar de fapt asta e "ritmul" lui...si nu e singurul de care am cunostinta( ele e cu "intervalul" cel mai mare, de 3 luni) restul cam o data pe luna. V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar
quote:
Originally posted by Guestus
1 data la 3 luni inseamna 20 minute/an....1h si un pic in 5 ani.
Adica doar 5 minute each?!!!!! Pai asta se cheama rasol, nu sex! My life smells acceptable
5 minute pentru unu antrenat....bebe sexologu" spune ca daca o faci 1 data la 3 luni ai 90% sanse sa termini in <5 min.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by ymcar
quote:
Originally posted by Guestus
1 data la 3 luni inseamna 20 minute/an....1h si un pic in 5 ani.
Adica doar 5 minute each?!!!!! Pai asta se cheama rasol, nu sex! My life smells acceptable
5 minute pentru unu antrenat....bebe sexologu" spune ca daca o faci 1 data la 3 luni ai 90% sanse sa termini in <5 min.
Presupunere cat se poate de corecta, V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ci CUM il faci sa inteleaga ca AI NEVOIE de mai mult sex... mai des, mai calitativ, mai fantazist, mai libertin, dupa caz. As vrea sa discutam daca se poate, matur, fara comentarii sarcastice. Multumesc! Poate ca el stie ca ai nevoie de mai mult sex, dar pur si simplu nu poate. Ii e rusine de ce ti-ar putea oferi, ca ar iesi un dezastru total. Iar intr-o relatie nu vad ce cauta rusinea Eu ma mir de ce se mai casatoresc acesti barbati. Poate din dragoste pentru viitoarea sotie ar trebui sa discute deschis inainte de casatorie, ca sa stie femeia ce-o asteapta. Sa nu se framante la "ce-ar trebui sa faca sa n-o descopere sotul inselandu-l.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...