Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

 apoi cand suge e ca in transa de placere. sotul zice ca pare ca un bb drogat [il]   [:-)))] cu lapte matern, mai da si ochii peste cap asa in stil bebelinez extaziat fomist [:)]

Stiu............. si cand isi mai strange si fatzuca aia mica si se concentreaza pe sfarcul ala datator de laptic......... cu greu ma abtin sa nu o pap cu fulgi cu tot [bib]

Eu am zis, dupa experienta primului bebe, si o repet acum: cele mai frumoase momente sunt cele in care stau la san si sug. O fi si ceva egoism in spusele mele, ca atunci il simti total dependent de tine, doar tu, mama, existi pentru el, pe urma creste si ......... nu mai esti totdeauna pe primul loc :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa ma dau si eu mare cu grasul meu (6 kile, 2 luni neimplinite): dimineata, dupa ce papa bine, il pun in pat la noi pe pernuta de alaptat si ii explic ca vin repede, ma duc sa fac cafeluta si iaurtul cu cereale. Sta cuminte, niciun scancet, si la cateva minute scoate asa un chiuit, o singura data, cat sa-l aud. Eu zic ca ma striga. Vin, il gasesc mereu cu ochii atintiti spre usa, ii mai explic odata si iar sta cuminte si asteapta pana ma intorc. Daca intarzii, iar chiuie... Ma topesc de dragul lui.

 

Idem, mai putin iaurtul :D

Si a mea striga cand vrea atentie.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor fetelor pt frumoasa primire!! Anticipasem ca asa va fi pt ca deja va stiu si imi sunteti dragi.

Ema, stiu ca si tu ai o fetita mai maricica, pe Oani, sa fie sanatoase si sa te bucuri de ele! Datorita tie, mi -am achizitionat si eu perna de gravide , cand eram insarcinata in 20 saptamani ; ii tot faceai tu reclama, dc iti mai amintesti, si care mi -a fost foarte utila, Dreamgenii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, nu plec nicaieri. Dar nu-i corect sa-mi vars frustrarile pe voi.

varsa tot baby :)

cat am fost gravide ne-am plans de tot felul de neplaceri, de servici, de soti, apoi de soacre, de copii plangaciosi, de kile in plus, de nopti nedormite, etc

 

eu de doua zile incoace am senzatia aia ca tremur de oboseala, micutul o adormit in scoica, dar il las asa ca daca-l scot face scandal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...