Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare!

Nu am mai apucat sa va mai scriu de multisor, dar va citesc tot timpul, sunt la zi cu toate. Cand ma apuc sa scriu si eu cate un mesaj, incepe concertul si nu mai am cum.

Noi am scapat de colici, dar ne-am facut cam rasfatata, sta treaza cu orele in timpul zilei si gangureste, se uita dupa mine non-stop, sa nu plec cumva de langa ea. Am incercat sa o las si cu mama si cu sotul si plange incontinuu pana vin eu. Cum o iau in brate, cum se linisteste si incepe gangureala.

 

Bun venit fetelor noi!!

 

Sara nu vrea sa mai stea pe o parte, inainte asa o tineam, cand pe stanga, cand pe dreapta, dar acum se intoarce singura pe spate si  nu am ce sa ii fac.

 

Si o chestie care ma enerveaza...cand se agita toata si gangureste mai cu foc, incepe ori sa tuseasca, ori sa sughita, de cele mai multe ori sughite. Ai vostri fac asa? E normal?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Si o chestie care ma enerveaza...cand se agita toata si gangureste mai cu foc, incepe ori sa tuseasca, ori sa sughita, de cele mai multe ori sughite. Ai vostri fac asa? E normal?

da, e normal. al meu si vomita eventual

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit noilor mamici!! [pup]

Noi ieri am avut prima zi de colici adevarati!!! Si am fost și singura acasa... Bebe a stat treaz toată ziua cu reprize lungi de plans, am plâns și eu cu el ca m-am simțit neputincioasa, am simțit ca nu-s o mamă buna ca plangea Micu'. Nu ma certati, stiu ca nu e asa, dar asta simțeam in clipele alea...

Aaa... Totul s-a datorat unor căpșuni cu frișcă mancate cu o seară înainte. Anul asta nu ma mai ating de ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Nu am mai apucat sa va mai scriu de multisor, dar va citesc tot timpul, sunt la zi cu toate. Cand ma apuc sa scriu si eu cate un mesaj, incepe concertul si nu mai am cum.

Noi am scapat de colici, dar ne-am facut cam rasfatata, sta treaza cu orele in timpul zilei si gangureste, se uita dupa mine non-stop, sa nu plec cumva de langa ea. Am incercat sa o las si cu mama si cu sotul si plange incontinuu pana vin eu. Cum o iau in brate, cum se linisteste si incepe gangureala.

 

Bun venit fetelor noi!!

 

Sara nu vrea sa mai stea pe o parte, inainte asa o tineam, cand pe stanga, cand pe dreapta, dar acum se intoarce singura pe spate si  nu am ce sa ii fac.

 

Si o chestie care ma enerveaza...cand se agita toata si gangureste mai cu foc, incepe ori sa tuseasca, ori sa sughita, de cele mai multe ori sughite. Ai vostri fac asa? E normal?

ori se ineaca  [alcool]

 

da, e normal. al meu si vomita eventual

 si io zic ca e normal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...