Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Alex, nu trebuie sa fii asa dura cu tine :) E clar ca te iubesti (dar banuiesc ca toate suntem asa), probabil ca ai avut si o viata usoara si frumoasa pana acum, ca ai fost rasfatata de cei din jur (poate gresesc), dar nu exista sa nu ai instinct matern, nu cred ca e vreo femeie care nu-l are.

 

Pana la urma, nu ai putea angaja permanent o bona?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex, subscriu. Si eu mai am ganduri "necurate".

Ma deprima corpul meu, freza (nu mi.am mai intins pleata de la paste, am tot timpul antenutze, sprancenele, mustacioara de flacau, si multe altele. Imi doresc inapoi macar jumatate din timpul pe care il aveam inainte... Dar lasa ca va creste repede si poate voi aveam mai mult timp atunci. Sper!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aveți idee de ce se zice ca nu e bine sa se uite bebeii peste cap? Eu il pun pe mijlocul patului, si mcand m mai misc in camera in jurul lui, inevitabil bebe se uita după mine si se mai uita și peste cap. Care-i treaba cu asta? Il afectează in vreun fel?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci, nu numai a mea rade si se holbeaza plina de interes la peretele alb, imaculat?!!! [alcool]

si micutul meu se uita la ceva anume pe pereti si zambeste, dar nu-mi dau seama la ce; sotul a zis ca vede ingerasi.. m-am speriat ca eu ma tem de chestii paranormale

 

mai revin cu reteta de serv umede si altele.

sunt curioasa de reteta si mai degraba de solutie; eu folosesc servetele de bumbac (refolosibile) si apa calda

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici nu am sanse sa angajez vreo bona, dau faliment. L-as putea duce la cresa dar siguur as avea mustrari de constinta. Ca dupa ce ca nu fac nimic, nici de un bebe nu-s in stare sa am grija. Macar daca as fi avut serviciu, aveam o scuza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca telu asta face fitze si mi-a sters mesajul.... Deci dimineata am fost la spital si m-au trimis acasa desi eram dilatata 2cm pentru ca avem contractii neregulate si la prima nastere am stat in travaliu 48 ore. M-au asigurat k nu nasc prea devreme.

Am mers cu sotu la cumparaturi si apoi am stat in cada cv vreme. Apoi zic catre mr. sa se pregateasca sa mergem, dar nici bine nu am ajuns in dormitor ca imi venea sa imping.

Maicamea zbiera sa nu imping k nenorocesc copilul, sotu zbiera la dispecera sa trimita ambulanta asa ca loc sa zbier nu am avut de ei, iar baiatul mai mare ma hranea cu chupa chups...

Toate au fost rapide...a venit bb, 2 ambulante si moasele si m-au dus calare pe targa la spital unde am stat o zi si de atunci acasa cu bebe....cam atat:d

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...