Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Alex si eu ieri am avut gânduri "necurate" cum zice julia, cand l-am auzit urland in halul ala pt atata timp. Chiar l-am si lasat pe pat plângând, si am ieșit din camera sa iau aer un minut. Simțeam că imi pârâia ceva in ureche, asa țignal avea. Si da, si eu sunt egoista f des, vreau si eu picioare epilate, par pieptănat măcar, tricouri nepatate de lapte, toate astea care inainte erau nimicuri.

Acum îmi vine sa dau de baut si la vecini dupa un dus lung, când imi spal si bibilesc parul, cand ma epilez toata - toata, ma cremuiesc peste tot... Ehe... Raritati!

Deci NU EȘTI SINGURA! [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mamă, ce vorbărețe și nostalgice sunteți azi :)

Bun venit noilor mămici!

Deci cum se manifestă și cât durează puseele alea de creștere? Că noi de azi-noapte suntem nedezlipiți, abia acum a adormit, în rest vrea țiţi nonstop. ..sunt terminată. În plus mă simt ca naiba că nu am stat deloc cu Ana Maria azi :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, foarte faina povestea, imi si imaginam scena. Mititica de tine, nu mai aveai loc sa zberi de ceilalti :)

Eu cred ca as fi murit de frica [fri]

Iar faza cu baiatul care avea grija sa nu mori de foame........ m-a dat pe spate [:-)))]  Cati ani are?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby, mihaela, deea, aida - f frumosi bebeii

mihaela, lasa ca e draguta asa supla cum e

Recunosc ca si mie imi place asa cum e. Nu vreau neaparat sa fie grasuna. Bine ca ia bine in greutate, analize ok...si da, e si frumusica [:)] cra-cra (Gina iti trebuie drepturi de autor)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, foarte faina povestea, imi si imaginam scena. Mititica de tine, nu mai aveai loc sa zberi de ceilalti :)

Eu cred ca as fi murit de frica [fri]

Iar faza cu baiatul care avea grija sa nu mori de foame........ m-a dat pe spate [:-)))]  Cati ani are?

 

Andreas are 3anisori jumate si e un scump...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca (din auzite/citite) fix asa se manifesta puseele. Iar asta de 3 luni ar fi cel mai greu, tot din auzite /citite. Important este ca va trece ai totul va reveni la normal, următorul e la 6 luni, dar atunci deja incepe diversificarea. Multa rabdarica iti doresc! Cauta sa ai la îndemână filme/carti bune :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor! Dupa atatea luni in care v-am spionat, imi fac si eu curaj sa va cer prietenia. :)Chiar daca nu am intervenit pana acum, v-am citi tot timpul. Mi-ati fost de mare ajutor si in sarcina si dupa ce am nascut.

 

 

Sa ne prezentam si noi. Eu sunt Iulia si am o minunatie de bebica. Se numeste Ema si a venit pe lume la 36 de sapt si 4 zile.

 

Nu mai am timp sa pov, s-a trezit.:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...