Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Vaaaaai, aidaaaaa, e mai bucalat ca al meu. Doamne ce mingiuta!

 

Miha, pitica ta va fi o frumusete.

 

Alex, eu n-am avut instinct matern sau am avut prea putin. Am acum in schimb. Din acelasi motiv de comoditate si egocentrism. Dar tu ai. Daca ai mei doi ar fi facut ce zici ca face al tau ii pasam mamei. Esti obosita si de-aia simti ce simti. Lasa sa treaca primele 3 luni, care-s mai grele si o sa vezi ca-ti revii.

 

New, ingerii nu-s chestii paranormale. Se spune ca pana la 7 ani copiii sunt puri si vad ce noi ne-am pierdut abilitatea sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poca, cica poate dura si 4-5 zile.

 

Io nu mai stiu ce-i ala rasfat. Dusul dureaza un minut, cu mister in carucior holbandu-se din usa la ma-sa goala. Spalatul pe cap e cand imi amintesc. Epilatul inseamna dat cu lama pe picioare si axial de cateva ori. De piersicuta n-am vreme si nici nu mi-o vede nimeni (cu exceptia lui fiu-eu la dus, dar el nu se pune). Sprancenele aproape imi atarna peste ochi si-s ca ariciul. Am o mustata ca Attila Hunul. De cremuit cu crema de zi, crema de seara, crema de ochi, crema de picioare, ca inainte nici nu pate fi vorba. Sper sa nu apara ungurul pe neasteptate ca moare de inima daca ma vede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca (din auzite/citite) fix asa se manifesta puseele. Iar asta de 3 luni ar fi cel mai greu, tot din auzite /citite. Important este ca va trece ai totul va reveni la normal, următorul e la 6 luni, dar atunci deja incepe diversificarea. Multa rabdarica iti doresc! Cauta sa ai la îndemână filme/carti bune :)

Azi va citesc pe voi :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi promit solemn ca in iulie, cand imi vine prima indemnizatie, ma duc la coafor si la cosmetica. Pana atunci mi-e interzis sa ma uit in oglinda.

Si atunci o sa mergi pana la coafor cu un sac in cap [:-)))]

Exact asa faceam eu la Mihai, totul cu el dupa mine in carucior, dar nu neaparat ca plangea (si el a fost un bebelus cumintel), ci mai mult ca mi-era mie frica sa nu ii cada drobul de sare in cap [alcool]

 

Baie si acum fac cu el langa mine, ii pun apa cu spuma intr-o canuta si se joaca (a se citi: stropeste de jur imprejur), inca nu e interesat de goliciuni.

Cat a fost sotul acasa, mai statea cu el, acum insa prefer sa-l iau cu mine decat sa-l las singur cu Maria, ca ii vin tot felul de idei [batcap] , ba sa o stearga prin urechi sau pe fata, ba o "iubeste" in stilu-i caracteristic (o strange de manuta/obraz pana incepe mititica sa se strambe.... nici atunci nu plange, desi e evident ca o cam doare :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor v-ati depus careva dosarul pt indemnizatie? Am mai intrebat o data da cred ca n-ati vazut. Pe hartiuta aia cu actele necesare scrie si "certificatele de nastere ale copiilor". Care copii? Toti, sau numai asta pt care ceri indemnizatia?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...