Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,fetelor! Dupa atatea luni in care v-am spionat, imi fac si eu curaj sa va cer prietenia. :)Chiar daca nu am intervenit pana acum, v-am citi tot timpul. Mi-ati fost de mare ajutor si in sarcina si dupa ce am nascut.

 

 

Sa ne prezentam si noi. Eu sunt Iulia si am o minunatie de bebica. Se numeste Ema si a venit pe lume la 36 de sapt si 4 zile.

 

Nu mai am timp sa pov, s-a trezit.:)

Bun venir si tie Iulia! :) mama, e ziua surprizelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andika, parca tu ai cumparat vaccinuri de la Dona, mai ieftine decat de la medicul de fam

 iti aduci aminte cat ai dat pe ele?

m-a sunat dr ca au venit si sa nu am vreo surpriza neplacuta

rotarix 297 la sensiblu. prevenarul 230 si ceva la dona. ambele cu carduri facute pe loc in farmaciile respective.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copiii vostri isi baga degetele in nas/ochi/urechi? Ma ia cu lesin cand adoarme in brate, il pun in pat si el incepe sa-si bage degetele prin toate gaurile pana se trezeste. :(((((( sper ca si aeta e unul din "instinctele" care dispar cand mai creste.

 

Iulia, bine ai venit! Scrie repede inca 4 mesaje scurte ca sa scapi de moderare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi puteti spune sau da un link cu schema de vaccinuri 2014 din Ro?

Voi ati facut la bebe si vaccin in maternitate si la 7 zile, hepatita b, respectiv tuberculoza?

Aici nu se face nici hep b , nici tuberculoza si se fac si la 3 luni vaccinurile iar medicul meu e in dilema. Nu stie daca-i pot face vaccinurile asa de mititel. Nu are nici 2 luni implinite, iar cand o sa ne reîntoarcem, cred ca o sa aiba peste 3...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Iata inca una "din umbra" :)

In urma incurajarilor voastre am decis sa ies (din nou) la iveala. Spun "din nou" pt ca am mai fost pe la voi la inceputul sarcinii, m-ati trecut si pe lista de gravidute, apoi v-am mai citit din cand in cand.

In ultuma vreme, de cand avem bebei, nu am avut prea mult timp sa intru. M-am "nimerit" totusi aici acum, cand au aparut fetele cele noi, si m-am gandit sa va mai scriu si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...