Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

andra, deci pana la urma a fost totul bine, inteleg

f tare faza cu chupa chups :)

si pe mine aia m-a amuzat cel mai tare! dar si faza cum tipau toti, mai putin mamica care nu prea mai avea loc de celilalti [:-)))] (sau ma rog, tipetele ei se pierdeau printre ale celorlalti)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,fetelor! Dupa atatea luni in care v-am spionat, imi fac si eu curaj sa va cer prietenia. :)Chiar daca nu am intervenit pana acum, v-am citi tot timpul. Mi-ati fost de mare ajutor si in sarcina si dupa ce am nascut.

 

 

Sa ne prezentam si noi. Eu sunt Iulia si am o minunatie de bebica. Se numeste Ema si a venit pe lume la 36 de sapt si 4 zile.

 

Nu mai am timp sa pov, s-a trezit.:)

 

bine ai venit! [flo2]

declar ziua de azi, ziua nou venitelor!

intrucat esti membru nou, mesajele tale nu apar in timp real. scrie rapid inca 5 mesaje (pot fi propozitii scurte), pentru a trece de moderare si pentru a-ti aparea mesajele in timp real.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

fetele care ati facut botezul, cat se da la preot?!

depinde de biserica, de preot, noi cand am botezat ne-a zis asa: "taxa de botez e 60 ron (pe chitanta) si restu' cat vreti.."

dar nu dai tu, ca dau nasii, mai precis merge nasu in altar cu preotul si face tranzactia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ma bat cu catelusul pt un loc la adapost.

Apropo, catelul nostru are mare frumusete de "garsoniera" (are si carton pe acoperis), si nu sta decatvin fatza usii. De ce oare?

Eu stau cu berea pe mobila in camera de zi si cu bebe in brate. A venit si un curier sa ridice un colet. Ce o fi zis saracul? [batcap]

 

Catelusul sta cat mai aproape de sursa de mancare. :p

 

Alex, eu nu mi-as face griji ce vaccinul. Poti veni linistita fara. Sunt destui copii care nu fac deloc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi," taxa "e variabila, in functie de de biserica sau catedrala. Cand am fost noi nasi , am dat 100 RON de preot, rezonabil pt mal de mare; akm la botezul micutei , sincer nu stiu, s-a ocupat nasul. Noi am platit separat corul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi

diferente mari de preturi, am cautat infanrix hexa si nu prea se gaseste in farmacii asa ca am sunat la mai multe si pretul variaza intra 220 si 282

eu mai fac rotarix si symflorix ca sa fie toate de la aceeasi firma

pe astea le-a comandat dr, sa vad ce preturi im zice

Infanrix este la Bebe Tei, dar chiar in Tei, cu 220. Eu am luat de la Bella Dona Lujerului cu 240.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...