Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

aaaa...si a mea zambeste de numa, doar sa imi vada moaca zambitoare si ca ma maimutaresc si e toata un zambet. Mai nou incepe sa insoteasca zambetul de sunete...dar inca nu e ras de ala smecher de copil adorabil...e doar zambet de copil adorabil. Si pt ca ma chinuie si ea seara si ma bate (cam 5 min, pana se linisteste si suge cum trebuie si adoarme), cand sta la san si ma fixeaza ii povestesc si ii zambesc si se uita luuunnggg...si apoi imi zambeste si scapa tzatza. Si umbla apoi ca un lup flamand dupa ea. Dar vad ca se smechereste si invata sa zambeasca si sa nu scape tzatza...adica ii vad limbuta incovoiata dupa sfarc dar nu mai scapa nimic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele noi........ poozeeee, vrem sa ne vedem "nepoteii" :D

 

"Grasul" meu asta seara

Mi se pare ca are un milion de cute si cutisoare, dureaza un secol pana le curat/sterg/usuc pe toate [batcap]  Ce m-oi face cu ea la vara? [fri]

Parca a fost mai bine cu Mihai, mai slabut, abia avea si el doua amarate de cutisoare la copanele, si alea abia vizibile :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La botez noi am paltit taxa de 100 lei la biserica (asa am vrut noi), iar nasii preotii...... nu stiu cat au dat, dar o sa o "trag eu de limba" pe nasa :)))

Saraca, stiu ca se cam ingrijora la un moment dat ca erau patru preoti care se invarteau in jurul cristelnitei, ea stia de doi (la fel si noi, cred ca s-au clonat [batcap] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, frumosi copilasi ai, sa-ti traiasca!!! [flo2]

Si noi am luat mocheta cu strazi, insa Mihai al meu tot in pat isi plimba masinile [batcap]

 

Copiii mei se pare ca deja se iubesc tare mult, simt cum trec incet incet pe locul 2 :(

Toata baita Maria a fost numai cu ochii la Mihai, iar el o spala de zor pe un piciorus. Si-n casa, cum ii aude glasul, se uita dupa el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...