Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

A Maddutz in Bucuresti sunt taxe fabuloase.Am auzit de 800 la o biserica frumoasa si cu cor.Eu am dat 200 cu chitanta si tb sa mai dea si dupa.Eu n.as mai da nimic dar nasii hotarasc.Taxa am platit.o dar ne.au dat banii inapoi.

OMG!!!! 800 RON?! [batcap]

noi am platit 30 ron cu chitanta taxa si ne tot intrebam cat trebuie dat dupa. fara chitanta, of course!

ma calca pe nervi chestia asta. aruncati cu rosii, dar la medic dau mai impacata decat la popa! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi facem duminica botezul,dar se ocupa nasii de tot (ma refer la biserica). S-au oferit singuri asa ca nu am insistat:D...de ce nu-l intrebi direct pe parinte sau pe cineva care a facut acolo?

pai nu cunosc pe nimeni care a facut acolo. si sa-l intreb pe preot...hm...(mi-e frica de raspuns). cred ca mai bine dau cat consider si...'om vedea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...sa ii pun pe langa caput perne sa stea cu fata in sus ca i se face capul tuguiat daca e doar pe stg sau pe dreapta...

am mai spus, daca o tii cu capul in sus, face plagiocefalie (va avea capul turtit).

cate persoane "oblio" ai vazut pe strada? eu, niciuna.

cate persoane cu capul turtit ai vazut? eu, multe. (am una si acasa [batcap] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, frumosi copilasi ai, sa-ti traiasca!!! [flo2]

Si noi am luat mocheta cu strazi, insa Mihai al meu tot in pat isi plimba masinile

Stai linistita gina, si andreas are traseu cu masinile doar in pat si pe masa...pe mocheta sa ma joc eu daca tot mi-a fost draga si am luat-o..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya, eu sper sa nu ajung sa ma chinui pana la 1-2 ani :/. Ar trebui sa fie fin ce in ce mai usor...chipurile.

La noi, incarcatura e doar din cauza mea. Mama si dl. Sot ii transmit multa energie pozitiva. Bebe meu zambeste si rade mult si ii place sa comunice, se uita foarte atent la mine cand vorbesc cu el, ma imita cand scot limba. Moasa mi-a spus ca astea sunt semne ca e fericit. Deci, se incarca cu energie pozitiva de la ceilalti membri :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor copii voștri tresar in somn? Dacă da, cât de des? Al meu tresare și-și întinde mânuțele de parca îmbrățișează pe cineva, dar imi pare ca tresare de parca s-ar speria... Si mi-e asa mila de el :(((

e reflexul Moro. e normal. dispare dupa luna a 2-a (cam intre luna 3-6)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor .mi-a iesit ceva la subrat ,rotund ,dureros ,sub piele :(( sper sa nu fie nimic si sa treacă ...diametru aporox 1 cm .

probabil este o foliculita (inflamatia/infectia unui folicul pilos). poate trece singurel sau poate sa evolueze si sa necesite tratament (antibiotic).

ai zis ca e sub piele. daca il simti un pic mai profund, poate fi un ganglion inflamat, din varii motive...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...