Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Anamaria , încearcă si Bomisan , da drumul la feon sau aspirator si vezi daca se linisteste , daca nu scriem si iti spun o poziție invatata la Kiropraktor cand il apuca istericalele .

 

Alex , sper !

 

Bine ați venit mămici noi !

 

Sa trăiască copii , numai frumuseii am văzut !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, sa-ti traiasca flacaul! E scump foc!

 

Anamaria, stii ca din pacate la colici trebuie sa incerci pana gasesti ce merge la bebele tau. Eu am incercat Grip Water Baby, Infacol, Bonnisan, Colief, Jarro Dophilus si nimic nu a mers. Ultimul i-a reglat kk, dar de colici nu am scapat. 

 

De doua saptamani ii dau Debridat si se pare ca merge. Crizele de 5-6 ore pe seara s-au redus la o ora. Sper sa gasesti si tu ce merge la voi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, vroiam sa va intre daca se poate face furia laptelui mai mult de o data?..m-am trezit azinoapte cu sanii pietroi, eu care la primul bb n-am avut lapte nici cat sa ii dau o data pe saturate...deci sunt cam incepatoare la subiectul asta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumful se pare k nu vrea sa ma ajute..rade cand ma vede cu airbagul pe afara, trage de 2-3ori dupa ce il mufez si cade intr-un somn adanc ( cred ca are in compozitie cv somnifer foarte puternic:p) din care nu-l pot trezi decat daca il pun in patutz (patutzul e un loc plin de spini si foc puternic:D...bleah...nu ne place acolo ci numai in brate)....si apoi reincepe dansul brate-airbag-somn-patutz...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Cocho, stiu. M-am gandit si la varianta asta dar nu din cauza banilor. Ci pt ca, asa cum am mai spus, botezul e un act personal, care se face in cunostinta de cauza.

 

Si al meu tresare in somn foarte des. Mi se pare tare sperios. Daca scartaie tablia de la pat, daca aude soneria de la microunde, daca scap ceva pe jos, etc. Sper sa nu ramana asa.

 

Eu ma gandesc sa-i introduc pernita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...